A10-7870K için ekran kartı

revenge2323

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sistemi topladım yaklaşık 7 ay filan oldu ama ben sistem oldukça memnun olsam da ekran kartı alıp takmak istiyorum. Şu an için güzel bir şey bulamadım tam olarak araştırma yapmadım daha doğrusu sizlere de danışmak fikirlerinizi almak istiyorum bilgisayarın özellikleri aşağıda olduğu gibidir hiç bir değişikliği yoktur. Yardımlarınızı esirgemeyin, iyi forumlar.

AMD A10-7870K*
MSI A68HM-E33 V2
KINGSTON HyperX XMP Beast 8GB (2x4GB) DDR3-2400MHz CL11 Bellek HX324C11T3K2/8
Aerocool GT Black Edition 500W
1 TB 7200 RPM Toshiba DT01ACA100
Akasa Venom Atto
Kingston Fury 120 GB
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sistemi topladım yaklaşık 7 ay filan oldu ama ben sistem oldukça memnun olsam da ekran kartı alıp takmak istiyorum. Şu an için güzel bir şey bulamadım tam olarak araştırma yapmadım daha doğrusu sizlere de danışmak fikirlerinizi almak istiyorum bilgisayarın özellikleri aşağıda olduğu gibidir hiç bir değişikliği yoktur. Yardımlarınızı esirgemeyin, iyi forumlar.

AMD A10-7870K*
MSI A68HM-E33 V2
KINGSTON HyperX XMP Beast 8GB (2x4GB) DDR3-2400MHz CL11 Bellek HX324C11T3K2/8
Aerocool GT Black Edition 500W
1 TB 7200 RPM Toshiba DT01ACA100
Akasa Venom Atto
Kingston Fury 120 GB
[TBODY] [/TBODY]
Bana bütçeni söyle sana alacağın ekran kartını söyleyim. :D

Kusura bakmayın konuyu yanlıs yere actığım için ceza aldım. bütcem 500-700 arası istisna da yapabilirim 800 e kadar da cıkabilir. İlginiz için teşekkürler

Pek bir bilgim yok ama Rx 460 yazınca Asus,Sapphire,Gigabyte gibi markaların cıkıyor asus'un ki dual bunların arasındaki farkları öğrenebilceğim bir internet sitesi var mı :) technopat da baya bilgilendirici şey olmasına rağmen derlenmiş bir şekilde yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı