A10 7870K Sistem Alınır mı?

• AMD A10 7870K 3.9 GHz İşlemci
  • 8 GB DDR3 1866 MHz Gaming RAM
  • MSI H68-HM Anakart
  • WD 1TB HDD
  • R7 APU
  • 300W Power
  • Casper 16 inç Ekran
  • Creative Ses Sistemi
  • Everest Klavye
Böyle bir 2.el bilgisayar var ve hala 16 ay garantisi devam ediyor sizce uygun mu?

Ve bir de bu R7 olayı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok üst seviye takmayacaksan takılabilir
Nasıl yani üst seviye derken 4 GB harici ekran kartı takmayı düşünüyorum kaç GB takmam gerek ? Yada her oyunu oynayabilir miyim? Ekran kartı takmadan
Fiyatı ne kadar?
Düşük ayarlarda 1080p 30 fps R7 de işlemcinin dahili grafiği
1200 TL'den fazla verme derim.
Bin lira fiyat istiyor monitör vs de var benim düşündüğüm her oyunu oynayabilir miyim? Sıkıntı çıkarmadan. Veya sadece kasa var alışveriş sitelerinde 4 GB ekran kartı i5 i7 işlemci 8 GB ram bu PC ye 1400 kadar fiyat istiyorlar. HD 500 ila 160 GB olarak değişiyor. Böyle bir PC mi alsam yardımcı olabilir misiniz?

Fiyattan gidelim en fazla 1500₺ lık ekran kartı takılabilir. Tahminim o monitör 1080p değildir. Daha düşüktür. Yani bu haliyle daha yüksek fpsde alabilirsin. Beklenti büyük değilse , son çıkan AAA oyunlarda gözün yoksa, piyasayı benim gibi 2-3 yıl geriden takip ediyorsan memnun eder😃

Fiyattan gidelim en fazla 1500₺ lık ekran kartı takılabilir. Tahminim o monitör 1080p değildir. Daha düşüktür. Yani bu haliyle daha yüksek fpsde alabilirsin. Beklenti büyük değilse , son çıkan AAA oyunlarda gözün yoksa, piyasayı benim gibi 2-3 yıl geriden takip ediyorsan memnun eder😃
Ahhahaha 😂 kasma donma olayı olmaz dimi sonuç olarak :-D herkes gibi bende GTA dan örnek vereyim. GTA oynarken kasar mi bu hâliyle? Yoksa ekran kartı ister mi ? Ve bildiğim kadarıyla bu sisteme ekran kartı takınca sıkıntı çıkıyormuş bilgin var mı o konu hakkında

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı