A10 7870K sistem Far Cry 4'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

Assassins Connor

Hectopat
Far Cry indireceğim, işletim sistemi bu:
AMD A10 7870K.
8 GB RAM 2 GB ekran kartına verili.
80GB boş yer SSD.
Ve 1024X768 ayarında oynanacak hangi ayarlarda kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle videolar buldum inceyebilirsiniz.

Şöyle videolar buldum inceyebilirsiniz.

Ben OC yaptım dha iyi FPS alırım değil mi?
Bir de akıcı bir şekilde oynar mıyım?

Teşekkürler.
Önerebileceğin oyun var mı?
Rica ederim. Aslında akıcı olarak neyi kastettiğinize bağlı. Eski sistemim A8 5600K ve HD 6570 ekran kartından oluşuyordu. Far Cry 4 oyununu 20-25 FPS oynadığımı hatırlıyorum. Fakat o sistemle oynadığım oyunlardan daha fazla zevk aldığımı yeni bir sistem toplayınca anladım. Yeni sistemle şu an tek yaptığım Facebook ve Techonopat Sosyal'de gezmek açıkçası. :) Önceki açtığın konularda oyun önerisi yaptığımı hatırlıyorum. Onlara da baktın mı?

Rica ederim. Aslında akıcı olarak neyi kastettiğinize bağlı. Eski sistemim A8 5600K ve HD 6570 ekran kartından oluşuyordu. Far Cry 4 oyununu 20-25 FPS oynadığımı hatırlıyorum. Fakat o sistemle oynadığım oyunlardan daha fazla zevk aldığımı yeni bir sistem toplayınca anladım. Yeni sistemle şu an tek yaptığım Facebook ve techonopat Sosyal'de gezmek açıkçası. :) önceki açtığın konularda oyun önerisi yaptığımı hatırlıyorum. Onlara da baktın mı?

Şimdi bir tekrar baktım Battlefield 4 indireceğim bir de belki Batman Arkham asylum.

Şimdi bir tekrar baktım Battlefield 4 indireceğim bir de belki Batman Arkham asylum.
Batman oynamadım bilmiyorum. Battlefield 4 online bölümü halen oldukça zevkli. Fakat sisteminizde HDD varsa oyun yükleme kısmı işkence Battlefied 4 için. Bir servere tıklayın, gidin 10 dakika oyalanın anca bağlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı