A10-9600P R5 M330 CS:GO'da aşırı düşük FPS

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
RAM
12 GB
Ekran kartı
R5 M330
İşlemci
A10-9600P
Normalde 40-50 arası alıyordum. Unlost'un FPS arttırması yüzünden FPS 8'e düştü. Sistem geri yükleme ve oyunu silip yükleme işe yaramadı. Ve CS:GO arkada açıkken Alt Tab atıp Görev Yöneticisi'nden kullanım değerlerine baktım.
GPU kullanımı düşük gibi. Daha da yeni Prime almıştım sadece 1 maç atabildim. Sinirden formata doğru gidiyorum.

IMG_20230328_171603.jpg

Normalde 40-50 arası alıyordum. Unlost'un FPS arttırması yüzünden FPS 8'e düştü. Sistem geri yükleme ve oyunu silip yükleme işe yaramadı. Ve CS:GO arkada açıkken Alt Tab atıp Görev Yöneticisi'nden kullanım değerlerine baktım.
GPU kullanımı düşük gibi. Daha da yeni Prime almıştım sadece 1 maç atabildim. Sinirden formata doğru gidiyorum.

Eki Görüntüle 1717920

Format atın gitsin bir sistem temizlenmiş olur hem de.

Bu sistem formatla olmuyor aynı sistem bende biliyorum.
Hocam selam. Sanırsam driverı sana yüklemiştik hatırladığım kadarıyla. Oyunu hangi ayarlarda oynuyorsun.
Evet hocam benim o ve driverdan uzun süre sonra başka sebeplerden format atıp siteden tekrar driver kurdum. Mis gibi çalışıyordu ama unlost fps arttırma sayesinde 8 fps alıyorum.
Format atın gitsin bir sistem temizlenmiş olur hem de.
Format atıyorum şu an ancak aşırı uzun sürüyor. 1 saat olmasına rağmen hâlâ %60 olmadı.

Evet hocam benim o ve driverdan uzun süre sonra başka sebeplerden format atıp siteden tekrar driver kurdum. Mis gibi çalışıyordu ama unlost FPS arttırma sayesinde 8 FPS alıyorum.

Format atıyorum şu an ancak aşırı uzun sürüyor. 1 saat olmasına rağmen hâlâ %60 olmadı.

Hocam hatırladığım kadarıyla siz SSD takmamıştınız. Ben CS:GO 40 FPS alırken sizin bu değerleri almanız biraz garip. SSD varsa devam edin yoksa takın bu sistem anca böyle rahatlar. %60 olmamasının sebebi de bu zaten. Onun dışında eğer hala CS:GO'da FPS sıkıntınız olursa yazın yardımcı olayım. Biosunuz da güncel olsun.

Hocam hatırladığım kadarıyla siz SSD takmamıştınız. Ben CS:GO 40 FPS alırken sizin bu değerleri almanız biraz garip. SSD varsa devam edin yoksa takın bu sistem anca böyle rahatlar. %60 olmamasının sebebi de bu zaten. Onun dışında eğer hala CS:GO'da FPS sıkıntınız olursa yazın yardımcı olayım. Biosunuz da güncel olsun.
Format attım. Bütün ayarları da düşürdüm ama hâlâ 15 fpslerde takılıyor. Saçma olan şey dün hiç bir ayar yapmadan 50 fps alırken unlost'un ayarlardan sonra format atınca bile 20 fps dahi görmedim.

Format attım. Bütün ayarları da düşürdüm ama hâlâ 15 fpslerde takılıyor. Saçma olan şey dün hiç bir ayar yapmadan 50 fps alırken unlost'un ayarlardan sonra format atınca bile 20 fps dahi görmedim.
Benim önerdiğim driverı yükleyin. Yüklemeden önce DDU ile driverı silmeyi unutmayın. Yaptıktan sonra size verdiğim CS:GO kodlarını yazın.

Buradaki kodları kullanabilirsiniz. İsterseniz FPS artırma yöntemini de deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı