Elektronik A101 %25 indirimli 25W Samsung adaptör

19.02.2023 (17-05-27).png

Dalgamı geçiyorsun?
N11 de kuponla beraber 230'a geliyor zaten.
Satıcı Samsung Türkiye.
N11'den Samsung EP-TA800n Type-C hızlı şarj adaptörü (25W) seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Bu nasıl bir üslup indirim görmüş paylaşmış arkadaş burada şu kadar indirim var diye paylaş emin ol kimse seni yargılamaz.

A101'den 299 TL'ye satın aldım daha sonra 269 TL'ye düştü ve şu an güvenilirlik ve ucuzluk açısından en ucuz A101 satıyor.
Ürün Outlet veya iade edilen ürün değil belli kutudan zaten kutunun üzerine yapıştırılmış bir kağıtta iade edilebilmesi için bandrolu/bandı açılmamış olmalıdır,satılabilirliğini kaybettiğinden iade kabulü mümkün olmamaktadır yazıyor,güvenerek alabilirsiniz zaten S/N numarasını kontrol ettim garanti halinde yazıyor orijinal olduğunuda gösteriyor.
1682759292076.png

Bu sadece baslik. Bir de buna 2 ucu typ C kablo alacaksın. 400 500 gelir yine 😁

Gecen gun Samsung sitesinde 230 aldim iptal ettim sirf kabli yuzunden.

Ne zaman 230 dustu haberimiz yok.

Yedek 1 tane daha alirdim.

Oneri olarak sormustum. Ogrenci indirimiyle 230 dusmustu halada vardir belki.

Ne zaman 230 dustu haberimiz yok.

Yedek 1 tane daha alirdim.

Son zamanlarda gönderiler altındaki yorumlara bakıyorumda, gönderinin doğru yada yanlış ne olduğu önemli değil, aynı fikirde olmayanlar oldukça fazla agresif tavırla, mahalle ağızıyla yorum yapıyorlar ve bu çok artmaya başladı. karşınızdaki insana saygı göstermek ve doğru üslupla hitap etmek zorundasınız burası kahvehane değil. İlla kendinizi yorum yapma zorunda hissediyorsanız saygı ve forum kuralları çerçevesinde yorum yapın. Kimse size zorla yorum yaptırmıyor!

Oneri olarak sormustum. Ogrenci indirimiyle 230 dusmustu halada vardir belki.

Evet edu mail girdim oldu aldim 1 tane tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı