A101 Online'dan alınan ürün mağazaya iade edilir mi?

Burak Karabal

Decipat
Daha fazla  
Piranha 2215 BT kulaklık aldım. Ürün ayıplı olarak geldi açtığımda görselde ve özelliklerinde yazdığı gibi kafa bandı yoktu bildiğimiz düz plastikti. Bildiğimiz adam kandırıyorlar denemek amaçlı almıştım pişman oldum. İadesi mağazaya yapılabilir mi yoksa Online'dan yapmak zorunlu mu? Elektronik faturası var Online'dan alındığı için.

Biraz uğraşacağım gibi duruyor fakat iade nedenim sizce doğru mudur? Kafa bandı olduğu fotoğrafta ve özelliklerde belirtilmişti fakat hiçbir şey yok kulaklıkta bildiğimiz kafa plastikle temas ediyor hemen ağrı yapar. 1 dakika kullandım neredeyse o da denemelik pişman etti.

Mağaza almaz Online da çok uğraştırıyor müşteri hizmetleri iade talebi oluşturacak.

Sizce kaç günde alırım iadeyi?

Biraz uğraşacağım gibi duruyor fakat iade nedenim sizce doğru mudur? Kafa bandı olduğu fotoğrafta ve özelliklerde belirtilmişti fakat hiçbir şey yok kulaklıkta bildiğimiz kafa plastikle temas ediyor hemen ağrı yapar. 1 dakika kullandım neredeyse o da denemelik pişman etti.

Sizce kaç günde alırım iadeyi?
ben iade alamadım malesef termos almıştım hiç kullanmadım ama kargonun kutusunu açtığım için müşteri temsilcisi iade talebi oluşturmadı

Kutuyu açıp açmadığını sorarlarsa açmadım dersin acaip gıcıklık yapıyorlar başka bir yerde böyle müşteri temsilcisi görmedim

Ben iade alamadım maalesef termos almıştım hiç kullanmadım ama kargonun kutusunu açtığım için müşteri temsilcisi iade talebi oluşturmadı.

Kutuyu açıp açmadığını sorarlarsa açmadım dersin acayip gıcıklık yapıyorlar başka bir yerde böyle müşteri temsilcisi görmedim.

Hocam yani açtım ambalajı falan sökük ama sonradan sıkıntı çıkar mı? Açmadım dersem. Paranla rezil olmakta böyle bir şey galiba.

İade nedenim üründe eksik olması olduğu için açmadım da diyemem vallahi insanı zorda bırakıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı