A101 Samsung TA800n adaptör alınır mı?

Poyraz Kuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon aldığım için uygun fiyatlı şarj adaptörü arıyordum. A101'de bugünün afişinde istediğim şarj aletini gayet uygun bir fiyatta gördüm. Sizce alınabilir mi? Daha önce A101'den elektronik bir ürün almadım. Piyasaya göre çakma modelleri saymazsak fiyatı çok ucuz geldi. Forumda da bilindik markalarda bile A101'den alıp sorun yaşayanlara denk geldim. Biraz kararsız kaldım. Benim bir önceki telefonum Samsung'tu. Dokunmatik ekran yandı, garantiye gönderdim. Ekran değişimi ve şarj soketi değişimi yapılmış. Sorunun adaptörde olduğunu, yüksek voltaj verip cihaza arıza yaptırdığını ve o adaptörü kullanmamam gerektiğini söylediler. Ve ürünü satın aldığım firmaya gönderdiklerini, oradan teslim alacağımı söylediler. Bu olay 7 ay önceydi, arada deprem de oldu, satın aldığım firma garantide ki telefonumu kayıp etti. Uzun uğraşlar sonucu daha yeni telefonun satışı olmadığı için bir üst modeli ile değişimi yapıldı ve yeni telefon verdiler. İçinden de adaptör çıkmadı. Elimde sürekli kullandığım adaptör var ama Çin malı çok da kaliteli olmayan ürünler. Telefonu tekrar bozmak istemiyorum. Bu adaptörü almayı düşünüyorum ama fiyatına da bakınca güven de vermedi açıkçası. Bunun dışında 300-400 TL aralığında Type-C girişli adaptör tavsiyeleri de yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2023-09-21 004950.png

@reLive A23 göndermiştim. A24 gönderdiler

orijinal ürün. sen bilirsin.
Hocam biraz önce bakmaya gittim. Aynı ürüne birisi daha bakıyordu. Kutudaki yazılar hafif solmuş gibiydi. Diğer arkadaşta ürünün aynısından var bende, bu ona göre çok hafif fark edilebilir şekilde fark var, ürün çakma olabilir falan dedi. Geri Şikayet Var'dan biraz araştırdık. Aşağıdaki gibi şikayetlere denk gelince almadan geri çıktık. Yarında BİM markete 15w versiyonu gelecekmiş 270 liraya yarında ona bakmaya gideceğim. Bim orijinal satabilir belki.
Screenshot_20230921_104114_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Sıkıntı olacağını sanmam. Ben olsam alırdım. Telefon da 25w desteklediği için tam gider size. Ama içiniz rahat etmiyorsa almayın bence. Sonradan hep bozulacak telefona zarar verecek gibi hissedersiniz.

Ama içiniz rahat etmiyorsa almayın bence. Sonradan hep bozulacak telefona zarar verecek gibi hissedersiniz.

Aynen o potansiyel var bende. Takıntılıyım biraz. Bu sebepten dolayı almadım ama eşe DOS'ta çevreye sora sora arkadaşlardan bir tanesi de bugün almış aynısından. İyi ki almamışım. Arkadaşta zaten aynısından varmış. MediaMarkt'an almış. Hazır ucuz bulmuşken bir tane daha alayım birini iş yerine birini eve koyarım demiş. İki şarj aletini eline alınca daha hafif, malzeme kalitesinde de bir anormallik var dedi. Ağırlık olarak da tartmış 2 katı fark çıktı neredeyse buram buram dandiğim diye bağırıyor ürün dedi. İade edecekmiş. Priz bölgesinde de sorun varmış sanırım. Amper ve Watt ölçümü yapacaktım fişe girmiyor yamultmuşlar ucunu dedi. Yani görünüşe göre ucuz etin yahnisi yenmeyecek gibi. 25W olmasa da 15W gidip güvenilir bir mağazadan almak en garantisi sanırım.

Aynen o potansiyel var bende. Takıntılıyım biraz. Bu sebepten dolayı almadım ama eşe DOS'ta çevreye sora sora arkadaşlardan bir tanesi de bugün almış aynısından. İyi ki almamışım. Arkadaşta zaten aynısından varmış. MediaMarkt'an almış. Hazır ucuz bulmuşken bir tane daha alayım birini iş yerine birini eve koyarım demiş. İki şarj aletini eline alınca daha hafif, malzeme kalitesinde de bir anormallik var dedi. Ağırlık olarak da tartmış 2 katı fark çıktı neredeyse buram buram dandiğim diye bağırıyor ürün dedi. İade edecekmiş. Priz bölgesinde de sorun varmış sanırım. Amper ve Watt ölçümü yapacaktım fişe girmiyor yamultmuşlar ucunu dedi. Yani görünüşe göre ucuz etin yahnisi yenmeyecek gibi. 25W olmasa da 15W gidip güvenilir bir mağazadan almak en garantisi sanırım.
Hocam 15w ile 25w arasında hissedilir bir fark var. Internetten araştırıp bakmanız daha iyi olur. Ben teknosadan aldım gayet memnunum.

Hocam 15W ile 25W arasında hissedilir bir fark var. Internetten araştırıp bakmanız daha iyi olur. Ben Teknosa'dan aldım gayet memnunum.

Fark var biliyorum da. Hızlı dolması içinde bir gerekçem yok ki. Çok telefonla işim olmuyor. Prizde dursun 2-3 saat benim için sıkıntı olmaz.

Fark var biliyorum da. Hızlı dolması içinde bir gerekçem yok ki. Çok telefonla işim olmuyor. Prizde dursun 2-3 saat benim için sıkıntı olmaz.
O zaman 15w sizin için daha mantıklı olur. Bimde vardı bu hafta.

Geri
Yukarı