A101 ucuz oyuncu klavyesi ve faresi

Kastor

Hectopat
Yer
12. yüzyıldaki Şam
Daha fazla  
A101'de ucuza 40 TL'ye klavye ve 30 TL'ye "oyuncu" klavyesi ve faresi satılıyormuş. Uzun zamandır kullandığım klavyem ve farem bozuldu biraz. Tavsiye eder misiniz bu ürünleri? Yoksa para biriktirip daha sağlam bir şey mi almalıyım? Linkleri de bunlar: Piranha Gaming Klavye Kablolu - klavye.
Piranha X7 Kablolu Gaming Mouse - fare.

A101'de ucuza 40 TL'ye klavye ve 30 TL'ye "oyuncu" klavyesi ve faresi satılıyormuş. Uzun zamandır kullandığım klavyem ve farem bozuldu biraz. Tavsiye eder misiniz bu ürünleri? Yoksa para biriktirip daha sağlam bir şey mi almalıyım? Linkleri de bunlar: Piranha Gaming Klavye Kablolu - klavye.
Eğer bütçen buna yetiyorsa alabilirsin pirana markasını biliyorum daha önce tabletini kullanmıştım ama klavye mouse işini bilmiyorum ama ürünler ucuz alabilirsin bu arada bu ürünlerdende dört dörtlük bir performans bekleme iyi geceler:)

dostum mouse gercekten kocaman ve ele oturmuyor. hatta kalitesiz bir yapısı var. klavyeye gelirsek bildiğimiz normal mantar klavye tabir edilen plastik bir klavye. para biriktirme ihtimalin var ise alma derim idare et. alırsın pişman olursun gibime geliyor

Çok eski ve kalitesiz mouse Switch'lerini ve sensörlerini içinde birkaç 2-3 renk LED olan bir kutuya yerleştirip oyuncu faresi diye yutturuyorlar bunlara inanmayın lütfen. Ama bütçeniz buna yetiyorsa siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı