Oyuncu Klavyesi, Faresi ve Kulaklık Önerisi

Ben gayet memnunum sadece öneride bulundum
Logitech G102
Cooler Master Masterkeys Lite L
Kingston HyperX Cloud Stinger
Kulaklık: Bloody G501
Klavye: CM Masterkeys Lite L
Mouse: Elinize uyarsa;g300s uymazsa;g102
Biliyorum. Ama arkadaşa uygun olmadığı için söyledim iyi forumlar :).

Sanırım Klavyede Masterkeys te karar verdim. Mause ve kulaklık için hala önerilere açığım bu arada, attığınız ürünleri inceleyeceğim.

@AreYouOkey cm Masterkeys L modeli ledleri yanmadığında tuşları gözükmüyormuş sanırım? Ayrıca ş ç ü gibi türkçe karakterleride klavyede göremedim. Benim için sorun değilde ailemde bilgisayarı kullanacak onların bu klavyeyi kullanabileceklerini sanmıyorum :) :)

@AreYouOkey cm Masterkeys L modeli ledleri yanmadığında tuşları gözükmüyormuş sanırım? Ayrıca ş ç ü gibi türkçe karakterleride klavyede göremedim. Benim için sorun değilde ailemde bilgisayarı kullanacak onların bu klavyeyi kullanabileceklerini sanmıyorum :) :)
Aynen bak bunu unutmustum. Karanlıkta hic belli değil tuşlar. Sanirsam tek kotu yönü o :). Ama ledleri kapatma ihtiyacı duymadigimdan bana sorun yaşatmadı sizde kapamazsaniz sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı