A101 Xiaomi Earbuds Basic 2 alınır mı?

@Kaspersky Kullanıcısı @fidelcastro Amazon'dan almak neden daha mantıklı? 9₺ fark için ise 9₺ önemli değil burada A101'den alabilirim.
9 TL'den değil, bulunduğunuz yerde Kolay Gelsin isminde kargo faaliyet gösteriyorsa zaten ülkemizde alışılmadık bir şekilde ayağınıza kadar sorunsuz teslim ediyorlar (bulunduğum bölgede faaliyet göstermese de Internette bu şirket hakkında okuduğum yorumların %99'u gösteriyor ki) Türkiye'de faaliyet gösteren ilk kez en iyi kargo firması olabilir.
Ek olarak A-101'e kıyasla (tabii ki eğer satıcı da Amazon ise) orijinal ürün alma ihtimaliniz de daha fazla. %1 ihtimal stok sorunundan kaynaklı bir hata meydana gelirse de hemen hatalarını kabul edip 30 gün içinde iade göndermenizi de kabul ediyorlar. :)

@GuArDiAn55 Bir konuda diğer modeller için detaylı yorumunuzu gördüm. Bu model hakkında bilginiz var mı?

Bu kulaklık resimde göründüğü gibi siyah mı? İnternette arattığımda farklı bir şekilde beyaz çıkıyor.
Pardon hocam forumda çok takılacak vaktim olmuyor yeni gördüm. Kulaklık yeni çıktığı için kimse ne olduğunu inceleyememiş. Earbuds Basic 2'nin diğer 2 modelden farkları henüz bilinmiyor.
(3 modelin isimlerini öğrenmek için; [Çözüldü] Airdots ve Earbuds farkları nelerdir? - Technopat Sosyal)
Çince bilen birisi varsa Çin forumlarında buluruz bence. :D
Fakat şu videodaki yorumlarda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skeelo Max demiş ki; Earbuds Basic güncellenmiş ve Earbuds Basic 2 olmuş. Aynı özelliklere sahip kulaklıklar.
Earbuds Basic S modelinde düşük gecikme modu mevcut. Earbuds Basic 2 modelinde düşük gecikme modu yok.
Earbuds Basic S mi daha iyi? Yoksa Earbuds Basic 2 mi? Bu soruların cevabını veremiyorum. :D Bilgiye ulaşamadım.
Fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim eğer canlı içerikler izleyecekseniz ya da online oyun oynayacaksanız Earbuds Basic S alın çünkü düşük gecikme modu mevcut. Aradaki gecikme, online oyunlarda ses kasmaya dikkat eden biriyseniz biraz rahatsız edebilir.

Geri
Yukarı