A101'de 1 haftalık maaş alınabilir mi?

Hayır hocam. 1600 TL + yemek parası var. Yoksa normal maaş 3400 civarına geliyor +1600 eklediğimizde 5000'i buluyor.

Hocam A101'de çalışan tanıdıklarım var işe 5 dk geç kalsan bile 1 günlük maaşından kesiyorlarmış ona göre girecekseniz girin.

Bu arada insanlarla uğraşmak çok zor gelebilir bilginize (özellikle suriyelilerle)

Ekstra olarak işten çıkmaya kalktığınız zaman başınızı çok ağrıtıyorlar A101 İşten Çıkış İşlemleri

Normalde maaş günlük hatta saatlik olarak hesaplanır. Böyle düşünüldüğünde ayın 1'inde sana 7-8 günlük maaş yatırabilirler. Yatırmasalar bile sonraki ay hakkını kesin verirler. Benim çalıştığım yerde sonradan başlayanlara da herkesle bir paraları yattı.

Hocam A101'de çalışan tanıdıklarım var işe 5 dk geç kalsan bile 1 günlük maaşından kesiyorlarmış ona göre girecekseniz girin.

Bu arada insanlarla uğraşmak çok zor gelebilir bilginize (özellikle suriyelilerle)

Ekstra olarak işten çıkmaya kalktığınız zaman başınızı çok ağrıtıyorlar A101 İşten Çıkış İşlemleri
hocam geçici olarak düşünüyorum, ödemem gereken bir takım borçlar var kart ekstreleri geliyor. ayın 1'inde ödeme alır mıyım diye onun için sordum zaten

Hocam geçici olarak düşünüyorum, ödemem gereken bir takım borçlar var kart ekstreleri geliyor. Ayın 1'inde ödeme alır mıyım diye onun için sordum zaten.

O zaman hiç girmeyin bile. Cidden sıkıntı yaşayanlar var çıkış işlemleri konusunda. Gireceksenizde zincir dükkan olmayan düzgün bir yerde çalışın.

O zaman hiç girmeyin bile. Cidden sıkıntı yaşayanlar var çıkış işlemleri konusunda. Gireceksenizde zincir dükkan olmayan düzgün bir yerde çalışın.
hocam kanunda 2 ay deneme süresi diye bir şey var, 2 ay içerisinde onlar seni performans yetersizliği diye çıkarabilir ya da sen de istediğin gibi çıkabilirsin. kanun böyle diyor. sana mobbing yaparlar çıkamazsın cart curt diye maksimum ama hiçbir şey yapamazlar.

"Bence" tamamlamadan çıktığın için aylık maaşa tam aynı oranda verilmez, biraz kısma olur. Marketlerde böyle bir şey var mı bilmiyorum ama bazı yerlerde oluyor ve açıkçası bence olması da mantıklı(tabiki bu çalışan kendi çıktığında geçerli).

Geri
Yukarı