A101'de satılan Piranha Webcam alınır mı?

Piranha kaliteli bir marka mı?
Hocam kaliteli değil ama en azından bilinen bir marka. Bu fiyatlardaki ürünler genelde "ÇOK İYİ GÜZEL KAMERA EBA CANAVARI" olarak satılmaya çalışıyor. Zaten eğer YouTube,Twitch için almıyorsanız tek beklentiniz çalışması olmalı. Beklentilerinizi çok yüksek tutmayın, ürün çok uzun ömürlü ve kaliteli olmayacaktır ama bu piyasada gayet F/P.

Hocam kaliteli değil ama en azından bilinen bir marka. Bu fiyatlardaki ürünler genelde "ÇOK İYİ GÜZEL KAMERA EBA CANAVARI" olarak satılmaya çalışıyor. Zaten eğer YouTube,Twitch için almıyorsanız tek beklentiniz çalışması olmalı. Beklentilerinizi çok yüksek tutmayın, ürün çok uzun ömürlü ve kaliteli olmayacaktır ama bu piyasada gayet F/P.
Ne kadar dayanır?

Hocam kısacası bu fiyata alacağınız her kamera kalitesiz olacaktır. Android cihazınız varsa droidcam ile bilgisayara bağlayıp kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Kameraya 300-400-500 lira vermeye içim el vermiyor. Bana kalırsa bu ürün de alınabilir. Kameramı çok az açtığım için almadım ben ama kamera alacak olsaydım bu ürünü alırdım büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı