A101'de satılan Pirhana gamepad alınır mı?

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar, bugün A101'e gittim. Hazır internetten gamepad alacaktım. Sonda gözüme Pirhana PC gamepad takıldı. Fiyatı 30 TL. Şimdi bazı sorularım var. Tekrar teker cevaplar iseniz sevinirim.

1- Ergonomik mi?
2- Tuşları çok sert mi?
3- PS3 emülatörün de çalışır mı?
4- Terletiyor mu?
5- Uzun kullanım için iyi mi?

Büyük ihtimal hiçbirini karşılamıyor ama genede sorayım dedim.

Ürün: Piranha USB PC Oyun Kolu

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bugün A101'e gittim. Hazır internetten gamepad alacaktım. Sonda gözüme pirhana PC gamepad takıldı. Fiyatı 30 TL. Şimdi bazı sorularım var. tekrar teker cevaplar iseniz sevinirim.

1- Ergonomik mi?
2- Tuşları çok sert mi?
3- PS3 emülatörün de çalışır mı?
4- Terletiyor mu?
5- Uzun kullanım için iyi mi?

Büyük ihtimal hiçbirini karşılamıyor ama genede sorayım dedim.

Ürün: Piranha USB PC Oyun Kolu

Yıllar önce pes13 oynamak için almıştım hala çalışıyor ergonomik diyemem ama rahatsız etmiyor ve tuşları sert değil.
Edit: 10TL'ye almıştım :(

Son düzenleme:
Aynısını 3-4 ay önce almıştım. Öncelikle ağır bir plastik kokusu var. Kullanmak için uygulama yüklemeniz gerekiyor. 30 TL olduğu için iş görür ama pek bir şey beklemeyin.
Mesela araba oyunlarında gaz tuşuna bastığınızda direk olarak gazı köklüyor yani hassaslık yok.
Ben Rocket League,Pes 13 ve bazı hikayeli oyunları Gamepad ile bitirdim, sorun çıkmadı ama bazı oyunlarda kontroller ters çalışıyordu ve nasıl çözüleceği hakkında fikrim yok.

Kısacası alınır 30 TL'ye başka gamepad bulunacağını sanmıyorum.

Ama arkadaşların dediği gibi üstüne para ekleyip onların attıkları ürünleri almanı tavsiye ediyorum.

Edit:Sorularının cevaplarını unutmuştum ekleyeyim.

1-Ergonomik değil,uzun kullanımlarda rahatsız ediyor.
2-Analog tuşları bana sert geldi ama kare,yuvarlak gibi tuşlar sert değil.
3-Ben PS2 emülatöründe kullandım ve sıkıntı çıkmadı.
4-Evet,terletiyor.
5-Uzun kullanım için tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim. Ürünü alacağım. Kısa bir süre idare edip 150-200 TL değerinde gamepad alacağım. Birde @Turbox Sevdalisi ürün titreşimli deniliyor ama bir videoda titreşim yok denildiğini duydum. Siz titreşim özelliğini açabildiniz mi? Son olarak yüklemem gereken programın linkini atabilir misiniz?
Hocam ben normalde Xbox tarzı gamepad alacaktım. Yani bundan daha yüksek bütçelerde PS tarzı bakmıyorum.

Herkese teşekkür ederim. Ürünü alacağım. Kısa bir süre idare edip 150-200 TL değerinde gamepad alacağım. Birde @Turbox Sevdalisi ürün titreşimli deniliyor ama bir videoda titreşim yok denildiğini duydum. Siz titreşim özelliğini açabildiniz mi? Son olarak yüklemem gereken programın linkini atabilir misiniz?

Hocam ben normalde Xbox tarzı gamepad alacaktım. Yani bundan daha yüksek bütçeler de PS tarzı bakmıyorum.
Titreşim özelliği yok hocam.

Uygulamanın Linki: Xbox 360 Controller Emulator
Burdada kullanımı var hocam:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı