A101'deki Piranha gamepad alınır mı?

Rahman Can

Decapat
Daha fazla  
Piranha gamepad şu an 40 TL. Almayı düşünüyorum fakat 2 sorum olacaktı. İlki parasını hakeder mi? İkincisi ise RDR 2, GTA V gibi oyunları oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ek.GIF
    ek.GIF
    64,7 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
Piranha gamepad şu an 40 TL. Almayı düşünüyorum fakat 2 sorum olacaktı. İlki parasını hakeder mi? İkincisi ise RDR 2, GTA V gibi oyunları oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Fiyatı bu devir için iyi. Fakat F/P olduğu söylenemez. Sanki üründe her an bozulabilir gibi bir hava var. Bütçenizi arttırabilirseniz işinizi görücek daha iyi alternatifler mevcut.

Fiyatı bu devir için iyi. Fakat F/P olduğu söylenemez. Sanki üründe her an bozulabilir gibi bir hava var. Bütçenizi arttırabilirseniz işinizi görücek daha iyi alternatifler mevcut.
Hocam bozulması falan önemli değil kısa bir süre kullanıcağım sadece istediğim oyunları oynatmasını istiyorum mesela GTA 5 oynayabilir miyim

Kolda çift titreşim motoru demiş sakın aldanmayın öyle bir şey yok ve onun driveri bile yok sosyalde bulduğum bir driveri kurdum o da sadece kol ayar kısmında çalışıyor.
Hocam almayacağım zaten yinede
bilgilendirme için teşekkürler .
Alınır alınmaz değil. Sürücüye gerek yok.
Hocam aldıktan sonra sağlam birşey almak istiyorum bu yüzden vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı