A101'den alınan Nike ayakkabı orijinal mi?

Aynı model Trendyol'da 2.000 lira. Sportive'de 1100 lira evet ancak içi farklı. Herhalde herkes farklı bir tanjun satıyor.

Trendyol'da satılan arkadaşın aldığıyla aynı model A101'de bu tarz markaların ürünleri uygun fiyattan satılıyor bakarsanız IPhone'lar da A101'de piyasanın bir tık altı fiyatlara satılıyor.

A101 üzerinden 18 Ağustos 2023 tarihinde Nike tanjun model bir ayakkabıyı 1100 TL'ye sipariş ettim. Forumda araştırdığımda bu konu hakkında çok fazla bilgi bulamamıştım şikayet sitesinde baktığım zaman birkaç tane, A101'den alınıp sahte ürün yollandı şeklinde yorumlar okumuştum ve o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum. Ayakkabı bugün elime geçti ve ilk izlenim gayet iyiydi. Kutunun üzerindeki ve ayakkabının içindeki barkod numaraları birbirine uyuyordu malzeme kalitesi iyi görünüyordu. Ürün bana göre orijinal gibi görünüyor.
gümrük sitesi vardı bi tane barkodu oraya yazınca ayakkabının menşeini falan söylüyodu, hollandadan getirttiğim kyrielerin orjinal olduğunu öyle doğrulamıştım yada direk nike'ı arayıp ordan sorgulatın

A101 üzerinden 18 Ağustos 2023 tarihinde Nike tanjun model bir ayakkabıyı 1100 TL'ye sipariş ettim. Forumda araştırdığımda bu konu hakkında çok fazla bilgi bulamamıştım şikayet sitesinde baktığım zaman birkaç tane, A101'den alınıp sahte ürün yollandı şeklinde yorumlar okumuştum ve o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum. Ayakkabı bugün elime geçti ve ilk izlenim gayet iyiydi. Kutunun üzerindeki ve ayakkabının içindeki barkod numaraları birbirine uyuyordu malzeme kalitesi iyi görünüyordu. Ürün bana göre orijinal gibi görünüyor.
Nike resmi sitesindeki müşteri temsilcisiyle görüşme yaparak ürün orjinallik sorgulatması yapabiliyorsunuz diye hatırlıyorum. *Ek olarak temsilci size UPC kodunu sorarsa sağ alttaki uzun kodu söylemeniz gerekiyor. Denemenizde fayda var.

Adidas orijinallik nasıl sorgulayabilirim biliyor musunuz acaba çanta için?
adidas müşteri hizmetleri arayıp sorun

Hocam barkodu okuyun Nike sitesine atarsa orjinal

Barkodu okut adidasa atarsa orjinaldir.
hocam barkod okutmak güvenli değil sonuçta o barkodun içine her şeyi koyabiliyolar orjinal olmayan replika ayakkabılarda bile barkod okuyunca da nike sitesine atıyo en sağlıklısı müşteri hizmetleri arayıp sormal

Adidas orijinallik nasıl sorgulayabilirim biliyor musunuz acaba çanta için?
arkadaşlar sitenin adı gepir ordan sorgulayın yada müşteri hizmetleri arayın

Yeni konular

Geri
Yukarı