A101'den alınan Piranha gamepadin ayarı nasıl yapılır?

Markasız gamepadim için x360ce programı kullanıyorum. Çok fazla bununla ilgili video olduğu için YouTube'dan izleyerek nasıl indirebileceğini ve ayarlamasını yapabileceğini gösteriyorlar.

İndirdim, YouTube'dan ayarlarına bakıp yapmaya çalıştım. Fakat olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan izleyerek yapabilirsin. Dediğin sorunu biliyorum. Bu yöntemle oyunlarımı oynayabiliyorum.

-Steam dışı oynamak istediğin oyunu ekle(steam ekranının sol altında oyun ekle var oradan.),
-gamepadini tak,
-x360ce programını aç,
-Steam ekranında en son üstte Steam yazısı var, oradan ayarlara gir,
-Ayarlara girdikten sonra kontrolcü sekmesine gir ve sonra genel kontrolcü ayarlarına tıkla,
-Tıkladıktan sonra önünne bir ekran açılacak xbox ps yapılandırma desteği bla bla gibi yazılar çıkacak, Gördüğün tüm boşluklara tik bırak. Hepsini işaretle yani,
-Takip edilen oyuncu kumandaları bölümünde xbox 360 kontrolcüsü olana tıkla ve tanımlama şıkkına tıkla,
-Biraz bekle sonra bilgisayarını yeniden başlat,
-Sonra bu dediklerimi tekrardan aynı şekilde yap. Oyunda gamepadin çalışmış olacak bu şekilde.

Videodaki dingil kötü anlatmış. Bu dediklerimi yaparsan olacağını düşünüyorum. Çünkü benim çakma gamepadim her oyunu bu şekilde oynuyor.
x360ce programının ayalarını yapmayı unutma bu arada. YouTube'da var birsürü video.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı