A101'den Galaxy S23 alınır mı?

Aserhat07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu hafta S23 alacağım. Satan yerleri incelediğimde en uygun A101'de buldum fakat internette biraz baktığımda A101'den telefon alınmaz diyenler pek az değil. Bir sıkıntı yaşar mıyım, yoksa az daha para ekleyip (600-100TL) başka bir yerden (Amazon, D&R) almak daha mı sağlıklı olur? Daha önce A101'den telefon alan var mı?
Az önce destek ekibine sorduğumda ithalatçı garantili olduğunu öğrendim tam olarak nasıl işliyor acaba?

Son düzenleme:
Ben A54'ü A101'den aldım. Kendi kutusunda, sıfır ve hiç açılmamış bir şekilde bana geldi. Problem yok. Sıkıntısız kullanıyorum. Bakalım diğer arkadaşlar da tecrübelerini aktarsın.

Şimdi a101 ile konuştum ürünün ithalatçı garantisi altında olduğu söylendi aklımı kurcaladı biraz bir arıza durumunda samsung ile değil a101 ile mi iletişime geçicem bir sıkıntı yaratır mı?

Parasal olarak çok fark yoksa Amazon'dan alırdım.

Merhaba arkadaşlar. Bu hafta S23 alacağım. Satan yerleri incelediğimde en uygun A101'de buldum fakat internette biraz baktığımda A101'den telefon alınmaz diyenler pek az değil. Bir sıkıntı yaşar mıyım, yoksa az daha para ekleyip (600-100TL) başka bir yerden (Amazon, D&R) almak daha mı sağlıklı olur? Daha önce A101'den telefon alan var mı?
Az önce destek ekibine sorduğumda ithalatçı garantili olduğunu öğrendim tam olarak nasıl işliyor acaba?
Hala almadıysanız Mediamarkt'tan alabilirsiniz. 29449 TL

Hala almadıysanız Mediamarkt'tan alabilirsiniz. 29449 TL

Hocam epeyde baktığımda bu fiyata görememiştim sen yazınca bi mutlu oldum çünkü yeşil rengi istiyordum bugün alcaktım gidip ya da sipariş verip fiyatını 4500 tl arttırmışlar maalesef 1 gün daha geç yapsalardı keşke sağlık olsun

Hocam epeyde baktığımda bu fiyata görememiştim sen yazınca bi mutlu oldum çünkü yeşil rengi istiyordum bugün alcaktım gidip ya da sipariş verip fiyatını 4500 tl arttırmışlar maalesef 1 gün daha geç yapsalardı keşke sağlık olsun
Telefon alacaksanız geceleri erken uyumayın, indirimleri kaçırırsınız :) sağlık olsun

Geri
Yukarı