A101'den Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy J7 Duo

Marketler zinciri birbirleri ile son dönemde akıllı telefon rekabetine girmiş durumda. Neredeyse her hafta bir farklı modeli uygun fiyatla satışa sunan market zincirlerinden A101 bu hafta karşımıza Samsung Galaxy J7 Duo ile çıkıyor.

16 Ağustos Perşembe gününden itibaren A101 mağazalarındaki yerlerini alacak olan J7 Duo nispeten uygun fiyatı ile kullanıcıları bekliyor.

İki yıl Samsung Türkiye distributor garantili olan J7 Duo, Android 8.0 Oreo güncellemesi ile karşımıza çıkıyor. 8.2 mm kalınlık, 8 çekirdekli Samsung Exynos 7 Octa 7884 işlemci, 3GB RAM, 32GB bellek, 13MP+5MP çift arka ve 8MP ön kamera, 5.5 inç Super Amoled ekran, 3000 mAh'lık batarya, Bluetooth 5.0, Wi-Fi AC kanalı, parmak izi okuyucu ve değiştirilebilir bataryası ile bizlere güzel özellikler sunmakta.

Satış fiyatı ise 1399 TL.

1534239198168.png

A101 epey başarılı işlere imza atıyor. Yakında mahalle telefoncuları kepenk kapatır :)

1.200 TL fiyatıyla geçen getirdikleri Honor 9 Lite TR piyasasında en iyi f/p cihazıydı.

J6 en son model derken? J6 ile J7 Duo kamera paketi olarak aynilar. Donanim ve performans olarak açıkça J7 Duo üstün. J6 ve J7 Duo modelinin kameraları J7 Prime ile ayni, ikinci kamera dışında bu kamera iyi değil açıkçası.

@Ömer Murat KARACA AIDA 64 uygulamasini telefonuna indirip cihazlar kısmındaki arka kamera sensörünü söyler misin, Sony IMX258 olmasi gerek.

J6 en son model derken? J6 ile J7 Duo kamera paketi olarak aynilar. Donanim ve performans olarak açıkça J7 Duo üstün. J6 ve J7 Duo modelinin kameraları J7 Prime ile ayni, ikinci kamera dışında bu kamera iyi değil açıkçası.

@Ömer Murat KARACA AIDA 64 uygulamasini telefonuna indirip cihazlar kısmındaki arka kamera sensörünü söyler misin, Sony IMX258 olmasi gerek.
J6, J serisinin en son çıkan modeli değil mi? O bağlamda son model J serisi demiştim. Bu arada telefon geldi SİM taktım kullanıyorum. Aynı olsa ne olur, olmasa ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hortlatıyorum ama şanslısınız.
SM-J600G modelini satın aldığınız için Android 9 ve OneUI güncellemesine bugün ulaşmış olmanız lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı