A101'e gelecek piano (Casio CDP-S150) alınır mı?

Ben de dün teslim aldım. Piyanoyu tutan yandaki parçalar MDF( kaliteli rahat yani) ama orta daki parça sunta piyandan araştırmalarımdan sonra soğmuştum. Ama ap 270 den farkı yok Arkadaşlar baya kaliteliymiş. 8 yıldır piyano çalan birisi olarak baya memnun kaldım. Casio MUSİC SPACE uygulamasında kullanımı gayet güzel. İyi ki denk gelmişte almışım diyorum. Eğer bu olmasaydı muhtemelen cdp s 100 alıcaktım onunda ses kalitesi bu kadar iyi değildi
İnternet siparişi miydi mağazadan mı almıştınız.

Herkese tekrardan hayırlı olsun :) ben siparişi verdiğim gün midi kablosu da sipariş etmiştim, kablo 2 hafta evde piyano bekledi. Uygulama ile kullanmak da gerçekten keyifli.

Umarım sizinki de en kısa sürede teslim edilir @İremeri

benim piyano da henüz gelmedi aradım kayıt oluşturdum. stokta yok derseler peki o zaman deyip iade mi alacağız. benim o zaman almadığın ikinci seçenek 1000 tl zamlandı. resmen 21 gün paramızı faizde çalıştırıp sonra ürün stokta yok dedi, yasal hak arama yoluna gidebiliriz bence

benim piyano da henüz gelmedi aradım kayıt oluşturdum. stokta yok derseler peki o zaman deyip iade mi alacağız. benim o zaman almadığın ikinci seçenek 1000 tl zamlandı. resmen 21 gün paramızı faizde çalıştırıp sonra ürün stokta yok dedi, yasal hak arama yoluna gidebiliriz bence
haklısın hocam da ne yapabiliriz ki? elimizden bişey gelceğini zannetmiyorum. bizim gibi binlerce mağdur var adamlar hala bekliyor kiminin ürünü eksik gelmiş kiminine tarihi geçmiş ürün satmışlar vs. bence daha da zamlanmadan bir an önce iade alıp alternatif ürünü temin etmeliyiz.

dün sanırım 15 iş günü doldu. eğer hala haber yoksa bence tüketici hakem heyetine başvurup, en azından faizini veya alternatif ürünlerdeki fiyat farkını a101'den talep etmek mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı