A101'e gelen bisiklet alınır mı?

Arkadaşlar cevap vermiş de bende bir şey söyleyeyim, onun oturma kısmı çok rahatsız eder gibi gözüküyor.
Bilemiyorum. Genel toplamda alınabilir bir mal ise sele bir şekilde değiştirilir. Zaten her gün kullanacağım bir alet olacağını sanmıyorum.

4 bin TL bence ideal bu bisiklete. Benim aklıma bir tek masraf jant göbekleri geliyor. Sağlam değilse tümseklere girdikten sonra, bir yerde artık sallanmaya başlar. Boşluk verir. Çukurdan kaçın, kontrollü girin tümseklere, kaldırımdan pat diye atlamayın, hor kullanmayın muhtemelen uzun gider ama onlar da.

Elazığ'da ikamet ediyorum zaten :)

İşe gidiş gelişte kullanmayı planlıyorum. Her gün işe motosiklet ya da arabayla gidiyorum. Biraz hareket katar bana diye düşündüm.

Ne güzel. Özkaraca yanında depo gibi bir A101 var. Orada birkaç ay önce görmüştüm kontrol edebilirsiniz.

Ne güzel. Özkaraca yanında depo gibi bir A101 var. Orada birkaç ay önce görmüştüm kontrol edebilirsiniz.

Çarşıdaki özkaraca değil.

Teşekkür ederim. Yarın bir bakayım. Fiyatı dediğiniz gibi uygunsa kadro boyu küçük olan modellerdendir belki. Başka türlü bu zamana kalmazdı diye düşünüyorum.

Çarşıdaki özkaraca değil.
Malatya Caddesinde Bycan Burgere yakın bir a101 vardı orayı diyorsunuz sanırım.

Teşekkür ederim. Yarın bir bakayım. Fiyatı dediğiniz gibi uygunsa kadro boyu küçük olan modellerdendir belki. Başka türlü bu zamana kalmazdı diye düşünüyorum.

Malatya caddesinde bycan burgere yakın bir A101 vardı orayı diyorsunuz sanırım.

Elazığlı değilim tam bilmiyorum. Park23 yolumdan yukarı çıkınca karşımıza çıkıyor.
Ve galiba Malatya yolu orası.

Elazığlı değilim tam bilmiyorum. Park23 yolumdan yukarı çıkınca karşımıza çıkıyor.
Ve galiba Malatya yolu orası.
Bugün gittim A101’e 2500 TL’lik ürün kalmamıştı ancak Belderia Camp xc model bisiklet gördüm 4100 TL. Onu alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı