A101'e gelen ekipmanlar alınır mı?

Bütçe
Toplam 700
Dediğiniz bu mu?
Bu da olabilir.

Alttaki ile aynı idi. Sadece bunun space tuşuna ufak bir yazı var.

Şöyle bir şey iş görmez yani.

Arkadaşlar, mevcut sisteminin yanına ikinci bir sistem topluyorum. Yılın 3 ayı kullanılacak. Sistem zaten eski bir şey. O sistem için resimdeki ekipmanları almak mantıklı mı? Bu bütçeye daha iyi öneriniz var mı? İkinci ele de yönelebilirim ama bütçe değişmez. En fazla bu kadar.

Ayrıca fare de gerekebilir.

Sakın alma, lanet olsun gittim 250 TL'ye klavye aldım RGB 1 haftada tuşlar basmaz oldu RGB'si bozuldu çok adi.

Alttaki ile aynı idi. Sadece bunun space tuşuna ufak bir yazı var.

Şöyle bir şey iş görmez yani.

Bu tuşlara aynı anda basamama olayını vs. bilmem ama ben ucuza aldığım klavyeleri normal kullanımda hiç bozmadım bu zamana kadar. 15TL'ye aldığım şeffaf fareyi 3-4 yıl kullanmıştım zamanında, genelde sinirden kırana kadar dayandılar. ucuza ekipman alırken ışıklı almadım hiç zaten 150-200tl ye alıyorsun bir de dandik göz rahatsız eden ışıklara para veriyorsun üstüne.

Piranha kaliteli ekipmanlar üretmiyor, özellikle mouse'u eline alsan hissedersin içi boş gibi, çok hafif hassasiyet sıfır.

Eevet arkadaşlar bu fiyata öneriniz yok mu o halde? İkinci elden şüphelensem de açığım.

Arkadaşlar, mevcut sisteminin yanına ikinci bir sistem topluyorum. Yılın 3 ayı kullanılacak. Sistem zaten eski bir şey. O sistem için resimdeki ekipmanları almak mantıklı mı? Bu bütçeye daha iyi öneriniz var mı? İkinci ele de yönelebilirim ama bütçe değişmez. En fazla bu kadar.

Ayrıca fare de gerekebilir.

Klavye F/P olarak gerçekten başarılı. 2 yıl civarında kullandım hala taş gibi ama ergonomik olarak biraz kötü.

Klavye'de kulaklık'ta aşırı dandik maalesef. Geçmişte ikisini de kullanmıştım. Kulaklığın sol tarafı gitmişti kendi kendine kısa bir zaman sonra, klavyeyide sinirden kırmış olabilirim ama tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı