A101'e gelen Samsung S20 FE Snapdragon versiyon mu?

Bende diyordum plastik olsa ne olur diye sonra baktım telefonun sıcaklığı içerde kalıyormuş batarya 56 dereceye kadar cikiyormus
hocam yurtdışı telefonlara imei attırıp kullanmanın zorlukları nelerdir, her güncelleme geldiğinde sıkıntı mı çıkarır?

Eğer aldığınız cihaza direnç ile kayıt işlemi yapılırsa güncelleme ile alakalı bir problem yaşamazsınız.
direnç içi açılıp gerçekleştirilendi sanırım değil mi? yeni modellerin çoğunda bu mu gerekli? mi 11t pro 12t pro veya one plus 9t vs? önerebileceğiniz model var mıdır en rahatı olarak hocam

Modelden modele değişiyor
10k'ya kadar önerebileceğiniz en rahat imei atıp sıkıntı çıkarmayacak bir model var mı hocam? 12t pro 11t pro veya one plus 9t pro vs yoksa gidip exynos işlemcili s21 fe'lere kalacağız gibi...

Direnç içi açılıp gerçekleştirilendi sanırım değil mi? Yeni modellerin çoğunda bu mu gerekli? Mi 11t Pro 12t Pro veya OnePlus 9T vs? Önerebileceğiniz model var mıdır en rahatı olarak hocam.

10K'ya kadar önerebileceğiniz en rahat IMEI atıp sıkıntı çıkarmayacak bir model var mı hocam? 12t Pro 11t Pro veya OnePlus 9T Pro vs yoksa gidip Exynos işlemcili S21 FE'lere kalacağız gibi...

12t Pro en iyisi, 11t Pro ve OnePlus 9 serisinin de işlemcisi Samsung üretimi, exynosdsn farkı yok.

direnç içi açılıp gerçekleştirilendi sanırım değil mi? yeni modellerin çoğunda bu mu gerekli? mi 11t pro 12t pro veya one plus 9t vs? önerebileceğiniz model var mıdır en rahatı olarak hocam
Evet direnç işlemi için cihazın arka kapağı sökülüp anakartından ufak bir yer kesiliyor, ardından direnç lehimleniyor. Ben 11T kullanıyorum 11T Pro da çok önerilmişti, 12T Pro da tercih edilebilir, iyice bir araştırın derim.

Evet direnç işlemi için cihazın arka kapağı sökülüp anakartından ufak bir yer kesiliyor, ardından direnç lehimleniyor. Ben 11T kullanıyorum 11T Pro da çok önerilmişti, 12T Pro da tercih edilebilir, iyice bir araştırın derim.
hocam gt2 pro piyasaya düşünce bir adet ondan bir adet s21 fe aldık ayrı ayrı iki yakınıma, s21 fe yerine yurtdışı olabilridi ama sağlık olsun...

Geri
Yukarı