A101'e gelen SanDisk Plus 240 GB SSD alınır mı?

İstediğim zaman istediğim kadar mesaj yazarım dostum ve bu konuda en son yorum yapacak kişilerden birisi de sensin. Yazdığım mesajda ben kendi yaşadıklarımı anlattım ve "bence" ifadesini kullanarak alınabileceğini söyledim. Milletin foruma attığı mesaj sayısına bakarak yargılamak da ayrı bir seviye bu arada.

Bu işlerin sencesi bencesi olmaz. SSD sorunluysa sorunludur. Bu kadar basit. Sizin sorun yaşamamış olmanız gerçeği değiştirmiyor maalesef.
Misal bizim semtte bir seri katil var diyelim 100 kişiyi öldürmüş olsun ama bana dokunmamış hatta iyi davranıyor diyelim. Ee ben şimdi bu adama iyi biri mi diyeceğim bana iyi davrandığı için yoksa katil mi diyeceğim?

2017 yılında aldığım 120GB versiyonunu kullanıyorum performans sonuçlarını ekledim.

Dosya Ekleri

• CrystalDiskMark_20230328181407.png
    CrystalDiskMark_20230328181407.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 32
Bu işlerin sencesi bencesi olmaz. SSD sorunluysa sorunludur. Bu kadar basit. Sizin sorun yaşamamış olmanız gerçeği değiştirmiyor maalesef.
Misal bizim semtte bir seri katil var diyelim 100 kişiyi öldürmüş olsun ama bana dokunmamış hatta iyi davranıyor diyelim. Ee ben şimdi bu adama iyi biri mi diyeceğim bana iyi davrandığı için yoksa katil mi diyeceğim?
Uzun uzuuun size durumu anlatmak isterdim ama sizinle uğraşasım gelmedi şu anda. En haklısı sensiniz hocam.

Uzun uzuuun size durumu anlatmak isterdim ama sizinle uğraşasım gelmedi şu anda. En haklısı sensiniz hocam.

Ha şöyle ya. Haklısın demek bu kadar zor olmamalı. Keşke en başından deseydiniz de bu kadar uğraşmasaydık. Bu arada dilimizde sensiniz diye bir kelime yok, yazım/imla kurallarına dikkat ederseniz çok müteşekkir olurum. Saygılar.

Ha şöyle ya. Haklısın demek bu kadar zor olmamalı. Keşke en başından deseydiniz de bu kadar uğraşmasaydık. Bu arada dilimizde sensiniz diye bir kelime yok, yazım/imla kurallarına dikkat ederseniz çok müteşekkir olurum. Saygılar.
Bu kafa yapısıyla yaşamını sürdürmen çevrendekileri bayağı yıpratıyor olsa gerek. Sevdiklerinden göremediğin ilgi ve sevgi ile düzgün oluşmamış karakterini böyle ayaklar altına alman ise daha da acınası bir durum.

Bu kafa yapısıyla yaşamını sürdürmen çevrendekileri bayağı yıpratıyor olsa gerek. Sevdiklerinden göremediğin ilgi ve sevgi ile düzgün oluşmamış karakterini böyle ayaklar altına alman ise daha da acınası bir durum.

Ah be Ahmet dayı yaptığın tespit verdiğin SSD önerisi kadar saçma. Şurada düzgün bir tartışma ortamında dahi karekterime laf etmen benim değil senin ne kadar acınası halde olduğunu gösterir.

Sevgi ve ilgi meselesine gelecek olursak da gene sallamışsın işkembeden. Biliyorum öyle olmamasını çok isterdin ama maalesef çevresi, arkadaşları ve ailesi tarafından çok sevilen biriyimdir. Hatta haddinden fazla ilgiye uğrayan birisiyim bile diyebilirm, gene tutturamadın dayı.

Son olarak da tartışmayı bilmeyen, fikirlerini savunamayan, hemen bel altı vurmaya çalışan birisiyle daha fazla tartışmaya girmeye girmek istemiyorum. Belli ki düşüncelerinin doğruluğunu ispatlamaya çalışmak yerine edepsizliğin artacak. Şimdi karakterime dil uzatmatmakla başlayan bu süreç farklı bir boyut kazanacak. O zaman benim de tutumum değişir, iş bambaşka şekle evrilir. Seninle daha fazla polemiğe girmeyeceğim. Tartışırken insanlara hakaret etmek yerine fikirlerini savunman dileğiyle. Hadi sağlacakla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kusura bakmayın ama konuyu horttlattim, ama şu an benim param kaliteli bir SSD alacak kadar yok, ve elimde bir kafa atan HDD ve 120 GB Hikvision SSD var, ben HDD'i çıkarıp o 240 GB SanDisk Plus almak istiyorum, yani onunla yeni bir kaliteli SSD alana kadar idare edebilir miyim? Sadece film ve oyun modları olacak içinde. Teşekkürler.

Merhaba, kusura bakmayın ama konuyu horttlattim, ama şu an benim param kaliteli bir SSD alacak kadar yok, ve elimde bir kafa atan HDD ve 120 GB Hikvision SSD var, ben HDD'i çıkarıp o 240 GB SanDisk Plus almak istiyorum, yani onunla yeni bir kaliteli SSD alana kadar idare edebilir miyim? Sadece film ve oyun modları olacak içinde. Teşekkürler.

Ben neredeyse 2 yıldır kullanıyorum hala bir sıkıntısı yok.

Geri
Yukarı