A10s Android 11 Game booster yok

C:\kerem

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Daha öncesinde "uzun ekran görüntüsü almak" ile ilgili bir konu açmıştım benim telefonumda olmayan, şimdi bir tane daha özellik buldum =/. A10 kullanan arkadaşımda "Game booster" özelliği var. İnternetten gördüğüm kadarıyla benim modelimde de var fakat neden bende olmadığını anlayamıyorum, sorun nedir?

Bazı ülkelere bağlı değişiklik gösterdiği için yazılımda ekli olarak yüklü gelemeyebilir. Galaxy Store'da Game booster diye aratın bakalım sonuç olarak indirebilecek mi?

Galaxy Store'dan "oyun eklentileri" indirmeniz gerekiyor ondan sonrasında "Game booster Plus" uygulamasını indirip uygulama içinden ayar yapmanız lazım (performans, kalite, Max FPS vs)

Galaxy Store'dan "oyun eklentileri" indirmeniz gerekiyor ondan sonrasında "Game booster Plus" uygulamasını indirip uygulama içinden ayar yapmanız lazım (performans, kalite, Max FPS vs)
İnternette linkini buldum fakat tıkladığımda "Cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorum, benden düşük modele sahip arkadaşımda var, internette benim modelime sahip telefonda var fakat bende niye yok anlamadım.
APK olarak da indiremiyorum.
-3001: INSTALL_FAILED_REJECTED_BY_BUILDTYPE
Bu hatayı alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı