A10s çok kasıyor

Telefonda bildirim paneli bile kaymıyor kasmaktan. Format atmayı denedim ancak 1 2 uygulama kurduktan sonra eski haline dönüyor cihaz. 2 GB RAM'lı telefondan pek bir şey beklememek lazım biliyorum fakat sosyal medyada gezerken bile takılma yapıyor sık sık. Yazılım düşürme yapmak durumu çözer mi? Mevcut Android sürümü Android 11. bir de yazılım düşürme sonrası Knox sayacı aktif hale gelir mi?

Hocam telefonu ne zaman aldınız? iPhone 6 bile A10sden daha hızlı ve daha performanslı bir cihaz burada konu açsaydınız telefonu almadan size size telefon önerebilirdik

Bunu neye dayanarak söylediniz hocam? iPhone 6 A10sden daha iyi bir cihaz, hem kamera, hem yazılım, hem performans olarak. iPhone 6 A10sden iyi olmasa bile iPhone 6S A10sden daha iyi bir cihaz hocam YouTube'dan videolarını izleyebilirsiniz.

Bana gelip de 6S'dej bahsetmeyin. Siz 6 dediniz, bende 6'ya cevap verdim. Kamera olarak ikisi de birbirinden kötü. 6'nın üstün yani yok. Batarya konusunda 6 gayet berbat. Yazılım olarak da 6 oldukça eski. A10S orada önde. Performans manasında da ikisi de birbirinden kötü. iPhone 6 da, öbürü de uygulamalarda akıcı değiller.

Geri
Yukarı