Samsung A10s aşırı kasıyor

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Samsung A10s kullanıyorum ve o kadar kasıyor ki. Bir çözümü vesaire varsa yardımcı olabilir misiniz? En basitinden Clash Royale gibi bir oyunda bile kasıyor. Telefonu düzenli olarak yeniden başlatıyorum. 2 veya 2.5 ayda bir telefonu sıfırlıyorum. Pil tasarrufu açık değil. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Custom Rom ne oluyor kısaca açıklar mısınız?

Bende J7 ve J7 prime telefonlarında performans testi yapmıştım. PUBG bile oynatıyor. A10s neden bu kadar kötü anlam veremedim.
En düşük modellerden olduğu için olabilir galiba birde ucuz o yüzden her şeyi düşük tutulmuş. Bence kamerası bile kötü , parmak izi sıkıntılı. Sadece alo demek için bir telefon.

Öncelikle merhaba. Samsung A10s kullanıyorum ve o kadar kasıyor ki. Bir çözümü vesaire varsa yardımcı olabilir misiniz? En basitinden Clash Royale gibi bir oyunda bile kasıyor. Telefonu düzenli olarak yeniden başlatıyorum. 2 veya 2.5 ayda bir telefonu sıfırlıyorum. Pil tasarrufu açık değil. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Galaxy j1 Mini'de kasmayan oyun bu telefonda mı kasıyor?

Custom Rom ne oluyor kısaca açıklar mısınız?

Bende J7 ve J7 prime telefonlarında performans testi yapmıştım. PUBG bile oynatıyor. A10s neden bu kadar kötü anlam veremedim.
Normal bir kullanıcı olarak bence custom rom işine hiç bulaşmayın. Zaten banka uygulamaları filan düzgün çalışmıyordu ben kullandığım zaman. Zaten çoğu custom rom düzgün çalışmıyor genelde bug oluyor.

Klasik One UI sorunları. ROM atarsanız rahatlarsınız.

En azından ayarlardan bir şeyleri etkinleştirerek veya bir uygulama indirerek çok az da olsa bu kasmanın önüne geçilebilir mi? Bilgisi olan var mı bu konuda?

Yani orijinal stock ROM olmayan şey demek üzerinde oynanmış Windows gibi düşünün.
Hayır, Android adlı açık kaynaklı işletim sisteminin oynanmış haline Custom ROM denir. @efeekw
En azından ayarlardan bir şeyleri etkinleştirerek veya bir uygulama indirerek çok az da olsa bu kasmanın önüne geçilebilir mi? Bilgisi olan var mı bu konuda?
Yok, kasması çıkmış dokuza inmez sekize. Custom ROM yükle bence, onlar işine yaramaz.

Geri
Yukarı