A2 ehliyet için motor önerisi

MehmettOzdemirr3

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba bende A2 ehliyet var daha öncesinde Mondial cup sürdüm şimdi motor almak istiyorum debriyajlı olmalı benim için sende 1-2 defa en az 500-600 km yol gideceğim yolda yormayacak ağrı yapmayacak bir motor lazım ve askerim motorize bölümüne geçmek istiyorum 650F tarzı motorlar var bana kendimi geliştirebileceğim bir motor lazım.

Benim tavsiyem adım adım yükseltmen olur.
Bu motor ile tecrüben yükselir. İşin bitince rahat bir şekilde satarsın ikinci el olarak.
Sonraki araç ya da direk bundan da başlanır ikinci el MT-25 güzel motor onu da düşün ama fiyat çok fazla bence.

Benim tavsiyem adım adım yükseltmen olur.
Bu motor ile tecrüben yükselir. İşin bitince rahat bir şekilde satarsın ikinci el olarak.
Sonraki araç ya da direk bundan da başlanır ikinci el MT-25 güzel motor onu da düşün ama fiyat çok fazla bence.

Bana kendimi geliştirebileceğim ucuz yollu bir şey lazım şimdi zaten ileride CC yüksektirim R25'lere baktım YZF 125'lere baktım çok pahalı geliyor durumum yok şu anda 2 sene sonra zaten araba alacağım nasipse ben şu anda benim içimi görsün beni geliştirsin derdindeyim bir de absli olursa iyi olur.

Hocam öncelikle kolay gelsin. Bütçenizi tam çözemediğim için aşağıya birkaç seçenek bırakıyorum.

Hocam bütçede sınır yok 50-60-70
Hocam öncelikle kolay gelsin. Bütçenizi tam çözemediğim için aşağıya birkaç seçenek bırakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı