A2 Lite Telefonda Surf Yaparken Hantallaşıyor

ROM atmak bende bir takıntı oldu hocam. LineageOS, Crdroid, RRemix vs. gibi ROM'lar arkadaşın da dediği gibi popülerdir ve güvenlik sorunu çıkarmazlar. Şimdi bakacağım sizin için olan ROM'lara.

Hocam ek olarak XDA developers forumundaki bilinen geliştiricilerin romlarını da kullanabilirsiniz şuan ben bakıyorum bulduklarımı size atacağım.
ROM atınca garanti dışı kalmıyor mu telefon?
Evet kalıyor. Sizin cihazınızın garantisi sürüyor mu?

ROM atınca garanti dışı kalmıyor mu telefon?

Evet maalesef ben de mi A2 Lite kullanıyorum ve ROM atmaktan korkuyorum benimkinde de donma ve agırlasma var MIUI ROM atmak veya iyi bir ROM atmak istiyorum ama SIM ve IMEI korkutuyor ayrıca garantisi de bitmedi tablete ROM attım yapmak da kolay geliyor hatta yanlışlıkla sıfrelenen ROM atmıştım TWRP bile kıtlenmıstı onu bile düzelttim ama telefondan korkuyorum.

Alın MIUI 12 [PORT][STABLE] MIUI 12 EU port for Mi A2 Lite
IMEI kaybolsa bile IMEI repair yapabilirsiniz dostlar. Bu rom işlerine pek bilmeden girmek (özellikle pek uğraşmak istemiyorsanız) insanı sinir edebilir ve korkutabilir. Size tavsiyem eğer yapmak isterseniz bir çok forum bulunmakta oralara konu açın, bulabildiğiniz videoları izleyin ki mantığı kavrayın. Sizlere önerim siz cihazlarınıza format atın muhtemelen eski haline dönecektir.

Evet maalesef ben de mi A2 Lite kullanıyorum ve ROM atmaktan korkuyorum benimkinde de donma ve agırlasma var MIUI ROM atmak veya iyi bir ROM atmak istiyorum ama SIM ve IMEI korkutuyor ayrıca garantisi de bitmedi tablete ROM attım yapmak da kolay geliyor hatta yanlışlıkla sıfrelenen ROM atmıştım TWRP bile kıtlenmıstı onu bile düzelttim ama telefondan korkuyorum.
Hocam TWRP de Efs yedeğini alın. O İMEİ yedeği oluyor sıkıntı çıktımı onu geri yükleme yapıyorsunuz bitti gitti.

ROM işleriyle uğraşmayı özledim açıkçası. Eskiden S4 telefonum vardı bir sürü rom vardı onun için en beğendiğim de Ressurection Remix olmuştu. Şimdi Huawei P8 lite 2017 var rom var ama yüklemesi dert. Yüklüyorsun romu ama sistemin boot kısmı işletim sistemini görmüyor vs.

ROM işleriyle uğraşmayı özledim açıkçası. Eskiden S4 telefonum vardı bir sürü rom vardı onun için en beğendiğim de Ressurection Remix olmuştu. Şimdi Huawei P8 lite 2017 var rom var ama yüklemesi dert. Yüklüyorsun romu ama sistemin boot kısmı işletim sistemini görmüyor vs.
Bendede Xiaomi mi a1 var. RROS kullanıyorum efsane ROM. Ama En iyi ROM Pixel Experience dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı