A21s vs A12

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba. A21s vs A12 sonucunda hangi telefonunu önerirsiniz ve nedeni ile belirtirseniz sevinirim. (lütfen sadece bu 2 telefonu karşılaştıralım.)

İkisi de bu fiyata alınmaz, özelliklerine göre fazla pahalılar.(bence)
Ama sadece bunları karşılaştırın diyorsanız A21s daha iyi kamera, işlemci ve performans olarak.
Tekrar söylüyorum bu fiyata ikisi de alınmaz, üzer.
Ayrıca neden MediaMarkt'dan alıyorsunuz ki?
Hepsiburada, Trendyol gibi yerlerde 2500-2400 TL bu telefonlar.

İkisi de bu fiyata alınmaz, özelliklerine göre fazla pahalılar.(bence)
Ama sadece bunları karşılaştırın diyorsanız A21s daha iyi kamera, işlemci ve performans olarak.
Tekrar söylüyorum bu fiyata ikisi de alınmaz, üzer.
Ayrıca neden MediaMarkt'dan alıyorsunuz ki?
Hepsiburada, Trendyol gibi yerlerde 2500-2400 TL bu telefonlar.

Güzel kardeşim önerin çok teşekkür ederim fakat bilmediğin bir durum var, söylediğin sitelerde sana, teşhir, yenilenmiş vs. gibi ürün gönderiyorlar. Muhatap dahi bulamıyorsun. Söylediklerimi anladın mı?

Güzel kardeşim önerin çok teşekkür ederim fakat bilmediğin bir durum var, söylediğin sitelerde sana, teşhir, yenilenmiş vs. gibi ürün gönderiyorlar. Muhatap dahi bulamıyorsun. Söylediklerimi anladın mı?

Hepsiburada ve Trendyol'dan toplamda 4 telefon aldık hiçbirisinde öyle bir sorun ile karşılaşmadık.

Bizzat kendi telefonum hepsiburadan alındı.
Aşırı fazla insan internet üzerinden alıyor ve tutupda 50 TL fazla vermemek için 2 puanlı satıcıdan almazsanız öyle bir sorun olmuyor.
Ayrıca dik dik konuşmamanızı rica ediyorum gayet düzgün bir üslupla yazıyorum ben nedir acaba bu agresif tavırın sebebi ?
Ayrıca tüm sitelerde ürün yenilenmiş veyahut teşhir ürünü ise belirtiyor zaten :D
eğer belirtmeden öyle bir ürün yollarlarsa THH hallediyor zaten meseleyi.

Bizzat kendi telefonum hepsiburadan alındı.
Aşırı fazla insan internet üzerinden alıyor ve tutupda 50 TL fazla vermemek için 2 puanlı satıcıdan almazsanız öyle bir sorun olmuyor.
Ayrıca dik dik konuşmamanızı rica ediyorum gayet düzgün bir üslupla yazıyorum ben nedir acaba bu agresif tavırın sebebi?
Ayrıca tüm sitelerde ürün yenilenmiş veyahut teşhir ürünü ise belirtiyor zaten :D
eğer belirtmeden öyle bir ürün yollarlarsa THH hallediyor zaten meseleyi.

Güzel kardeşim neden gerildin ki, üslubum gayet normal değil mi? ☺️
Öncelikle sakin kalalım. Gerilmene gerek yok. Ama inan ki dediklerine gülüyorum şu an, ya Türkiye'de yaşamıyorsun, ya da THH'ye hiç işin düşmedi sanırım. THH daima satıcıdan yana oluyor çünkü. Dediğin sitelerden ürünü bedava verseler almam. Sen güveniyorsan tabii ki alabilirsin, ama yine de söylüyorum, telefonlar arasındaki değerli önerin için çok teşekkür ediyorum.

Öncelikle sakin kalalım. Gerilmene gerek yok. Ama inan ki dediklerine gülüyorum şu an, ya Türkiye'de yaşamıyorsun, ya da THH'ye hiç işin düşmedi sanırım. THH daima satıcıdan yana oluyor çünkü. Dediğin sitelerden ürünü bedava verseler almam. Sen güveniyorsan tabii ki alabilirsin, ama yine de söylüyorum, telefonlar arasındaki değerli önerin için çok teşekkür ediyorum.

THH'ya 3 kez işim düştü ve 3 kezde haklıydım, sonuç olarak hakkımı aldım.
Onlarda N11 ve GittiGidiyor siteleri kaynaklı sorunlardı.
Rica ederim.
Yanlış anladığım içinde kusura bakmayın 😅

Etrafımdaki herkes ve ben internetten alışveriş yaptık ve her zaman çok ilgili oldu Hepsiburada.

Amazon gibi yerlerden alırsanız zaten hiç anlatmıyorum çok çok iyi olur.
Amazon'un garantili ürünleri çoğu markanınkinden daha iyi hatta (yani Amazon'un ithalatçı garantili olduğu bir cihaz ile Xiaomi'nin garanti verdiği bir cihazdan ben kesinlikle ilkini seçerdim)

Hepsiburada'da çok yardımcı olmasıyla beraber, Trendyol, N11 ve GittiGidiyor gibi siteler fazlasıyla yardımcı olur.

İlla almam diyorsanız size kalmış ama umarım 1-2 yıl sonra pişman olmazsınız çünkü bu 2 cihazda çöp demeye bile değmez.

Vatan gibi yerlerden alacaksanız GM 21 Pro alabilirsiniz donanımsal olarak bu 2 cihazdan kesinlikle iyi.

Alternatif olarak;
TCL 10 Plus Gece Mavisi Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri (GM 21 Pro yerine bunu öneririm aslında)

Güvenilir marka olsun derseniz;
(Google sıkıntı değilse)

(Google'a sahip cihazlar)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı