A23 kasası yamuldu

atommini

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 7 Ryzen 5 5500u GTX 1650 mobile
Merhaba, yaklaşık 10 ay önce MediaMarkt'tan A23 6 GB telefon aldım. Telefonu ilk günden beri kılıfla kullanmaktayım. Telefonu ekran üstüne koyduğum zaman sol kısım havada duruyor. Telefonu arka cebimde de kullanmadım. Garantiye göndermeli miyim çünkü ileride başka bir sorun çıkabilir. Garanti kabul eder mi? Görselleri yükledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-16 at 15.36.42 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-16 at 15.36.42 (1).jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 70
  • WhatsApp Image 2023-08-16 at 15.36.42.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-16 at 15.36.42.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 10 ay önce MediaMarkt'tan A23 6 GB telefon aldım. Telefonu ilk günden beri kılıfla kullanmaktayım. Telefonu ekran üstüne koyduğum zaman sol kısım havada duruyor. Telefonu arka cebimde de kullanmadım. Garantiye göndermeli miyim çünkü ileride başka bir sorun çıkabilir. Garanti kabul eder mi? Görselleri yükledim. Yardımcı olursanız sevinirim.
benzer bir durum bende de a13le oldu büküldü sandım ama bükülmemiş garantiye yollamak istedim yollayın dediler

Nasıl bükülmemis tam anlamadım. Servis size ne dedi hocam?
hocam ben bükülmüş sansım masaya koyunca sallanıyordu sonra ekran koruyucusundandır dedim zaten öyle bişeydi bi arkadaşa sorduğumda bükük bu telefon demişti ben yollamadım

hocam zemininiz tam düzmü

zemin düzse kasa yamulmuş yollayın ama ücret alırlar heralde

Hocam ben bükülmüş sansım masaya koyunca sallanıyordu sonra ekran koruyucusundandır dedim zaten öyle bir şeydi bir arkadaşa sorduğumda bükük bu telefon demişti ben yollamadım.

Hocam zemininiz tam düzmü.

Zemin düzse kasa yamulmuş yollayın ama ücret alırlar herhalde.

Evet hocam hatta 3 farklı zeminde de denedim. Ama aklıma takılan şey ben bu yamukluğu yapmadım kendi paramla aldığım ilk telefon. Yani özenle kullandım ama bunu kanıtla derse bir şey yapamam.

Geri
Yukarı