A23 vs. Redmi Note 11 Pro

11 ile 10 Pro arasında 200 TL var. 200TL daha fazla verip yeni versiyonu almak daha mantıklı değil mi?
10 pronun işlemcisi çok daha iyi. Ama kamera ve güncellik olarak 11 pro. Sizin tercihiniz. Ben 10 pro kullanıyordum 2 ay önce bozuldu 11 pro aldım şuan onu kullanıyorum. İkisi arasında çok fark yok. İşlemcisinin daha iyi olmasını beklerdim ama. 10 prodaki oyun deneyimi yok maalesef.

10 pronun işlemcisi çok daha iyi. Ama kamera ve güncellik olarak 11 pro. Sizin tercihiniz. Ben 10 pro kullanıyordum 2 ay önce bozuldu 11 pro aldım şuan onu kullanıyorum. İkisi arasında çok fark yok. İşlemcisinin daha iyi olmasını beklerdim ama. 10 prodaki oyun deneyimi yok maalesef.
Kamera olarak da 10 Pro üstün.

Anladım teşekkür ederim. 10 Pro alacağım fakat eski model olması kafamı karıştırdı.

10 Pro'nun işlemcisi çok daha iyi. Ama kamera ve güncellik olarak 11 Pro. Sizin tercihiniz. Ben 10 Pro kullanıyordum 2 ay önce bozuldu 11 Pro aldım şu an onu kullanıyorum. İkisi arasında çok fark yok. İşlemcisinin daha iyi olmasını beklerdim ama. 10 Pro'daki oyun deneyimi yok maalesef.

Neden bozuldu 10 Pro.

Neden bozuldu 10 Pro.

Anakartı yandı durduk yere. Telefon açılmıyordu. Garantisi olmasına rağmen garanti 3000 lira para istedi. Kullanıcı hatası dediler ama kullanıcı hatası yoktu. Klasik Xiaomi servisi işte. Bizde parçalarını sattık üstüne para ekleyip bunu aldık. Kaçak aldım bu arada 11 Pro'yu. Garanti hiçbir işe yaramıyor.

Anakartı yandı durduk yere. Telefon açılmıyordu. Garantisi olmasına rağmen garanti 3000 lira para istedi. Kullanıcı hatası dediler ama kullanıcı hatası yoktu. Klasik Xiaomi servisi işte. Bizde parçalarını sattık üstüne para ekleyip bunu aldık. Kaçak aldım bu arada 11 Pro'yu. Garanti hiçbir işe yaramıyor.
En iyisini yapmışsınız.

Merhaba. Telefonda çok fazla oyun oynamam. Daha çok sosyal medya ve günlük kullanım için almayı düşünüyordum. A23 https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09WDY964R/ref=asc_df_B09WDY964R?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_AW6X8CX5MNG1YBMS9KJH ile Redmi Note 11 Pro https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...i-p-HBCV00001X8QUJ?url_src=and-product-detail arasında kaldım. Aralarında 2 bin TL fark var. A23 6 bin TL. İkisi arasında kaldım. Sizce hangisi alınmalı? Başka önerileriniz varsa açığım şimdiden teşekkür ederim.

İkisi de alınmaz. Realme 8 ya da Redmi Note 10s almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı