A32 Android 12 güncellemesi alır mı?

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Telefonu alalı 2 ay olmadı, içinde Android 11 yüklü gelmesine rağmen Android 12 güncellemesini almayacak gibi görünüyor. Güncelleme alacaklar listesinde A32 5G var ama A32 yok. Önceden A20s kullanıyordum, 9 yüklü gelmişti ve 11 güncellemesi almıştı. Sizce buna da gelir mi? Gelmezse 12'yi ROM flashlamaya değer mi?

Telefonu alalı 2 ay olmadı, içinde Android 11 yüklü gelmesine rağmen Android 12 güncellemesini almayacak gibi görünüyor. Güncelleme alacaklar listesinde A32 5G var ama A32 yok. Önceden A20s kullanıyordum, 9 yüklü gelmişti ve 11 güncellemesi almıştı. Sizce buna da gelir mi? Gelmezse 12'yi ROM flashlamaya değer mi?

Güncelleme ben geçen A50 telefonuma Android 11 yükledim başıma bin bir türlü sorunlar geldi ses ve mikrofon çalışmadı telefon çok ısınmaya başladı bir de RAM çok tüketmeye başladı son güncellemeler aşırı berbat A50 Telefon ve Ses Şikayetleri - Şikayetvar

Güncelleme ben geçen A50 telefonuma Android 11 yükledim başıma bin bir türlü sorunlar geldi ses ve mikrofon çalışmadı telefon çok ısınmaya başladı bir de RAM çok tüketmeye başladı son güncellemeler aşırı berbat A50 Telefon ve Ses Şikayetleri - Şikayetvar

Geri dönün arkadaşımın A40 var o da geri döndü 10 sürümü daha iyi zaten bu firmaların oyunu yeni telefonları satılsın diye hep yapıyorlar.

Biliyorum ama telefon izin vermiyor yüklemesi on yıl sam Mobile'den ama yeniden denemek istiyorum şimdi denemeye başlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı