Çözüldü A320 anakart SSD veya HDD slotu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Linkteki ürüne sahibim bir adet 500 GB NVMe SSD mevcut. Ancak yetersiz geleceği için 1 adet HDD veya SSD takmayı düşünüyorum. Takabilir miyim?

1683734038145.png
1TB M.2 SSD olarak Kioxia Exceria 2100 1700 mb/s öneririm DRAM'i mevcut olduğu için SSD KIOXIA Kioxia Exceria 480GB SSD DİSK LTC10Z480GG8 22,21 USD + KDV
SATA olarak da bunu.
SATA olarak alınabilecek en kötü disklerden hocam.

Bütçe düşükse alttaki fakat üstteki ile aralarında fark var.

Eğer iki tane 500 GB da alırım derseniz Ultra 3D. Hem kaliteli hem de Samsung gibi hayvani bir fiyatta değil.

SATA olarak alınabilecek en kötü disklerden hocam.

Bütçe düşükse alttaki fakat üstteki ile aralarında fark var.

Eğer iki tane 500 GB da alırım derseniz Ultra 3D.

Çok satanlar bölümünde olduğu için iyi olduğunu düşünerek paylaştım SATA tarafında pek bilgili değilim kusura bakmayın M.2 olarak DRAM kaynaklı F/P olduğu için önerebilir mi ama Kioxia'yı.

M.2 SSD olursa daha iyi olur bütçe 1500 TL ondan dolayı hızlı bir SSD arıyorum bildiğim karadıyla M.2 SSD daha hızlı oluyormuş.

Çok satanlar bölümünde olduğu için iyi olduğunu düşünerek paylaştım SATA tarafında pek bilgili değilim kusura bakmayın M.2 olarak DRAM kaynaklı F/P olduğu için önerebilir mi ama Kioxia'yı.
Kioxia G2 idare eder bir disk fakat yakın zamanda çok fazla ani hız düşmesi şikayeti gördüm.

M2 tarafıyla ilgilenmiyorum çünkü M2 girişim dolu :D.

teşekkürler hocam eğer farklı bi öneri gelmez ise büyük ihtimalle bunu alacağım

Geri
Yukarı