Çözüldü A320 m-F ses sürücü sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraaycaan

Decapat
A320 m-F anakartım var. Ve anakart sitesinden güncelledim ses kartını. Bilgisayarım geldi geleli format atmamıştım. Şu an da yüklü driver Realtek(r) HD Audio sorunum şu şekilde. Ben ön Jack'ım bozuk olduğu için kulaklığımı ön panelde mikrofon girişinde kullanıyordum. Eski sürücümde formattan önce seçiyor ve öyle kullanıyordum. Siteden indirdiğim programda altta Realtek programı çalışmıyor ve bir jack taktığımda seçim yapmama izin vermiyor. Windows Store üstündeki Realtek'i kullanmak istemiyorum. Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Çözüm
Denedim farklı sıtelerden indirip yüklemeyi de denedim lakin olmadı. DDU ile komple kaldırıp tekrar yükledim yine sonuç aynı.
Uygulamalar yüklü güncel sürücü sanırım. Sorun şu ki uygulama altta çalışmıyor jacklarla oynayamıyorum kulaklığımı bağlıyamıyorum ikisini de söküp söküp takmam gerekiyor.
Screenshot_5.png

Sorunum çözüldü DDU ıle kaldırıp site ismi vermek yasak sanırım baska bir siteden indirerek kurdum ve sorunum çözüldü.
Hocam, tüm ses sürücülerini kaldırıp, tekrar sitesinden indirip deneyin.

Denedim farklı sıtelerden indirip yüklemeyi de denedim lakin olmadı. DDU ile komple kaldırıp tekrar yükledim yine sonuç aynı.
Uygulamalar yüklü güncel sürücü sanırım. Sorun şu ki uygulama altta çalışmıyor jacklarla oynayamıyorum kulaklığımı bağlıyamıyorum ikisini de söküp söküp takmam gerekiyor.
Screenshot_5.png

Sorunum çözüldü DDU ıle kaldırıp site ismi vermek yasak sanırım baska bir siteden indirerek kurdum ve sorunum çözüldü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    38,8 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    29 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png