Çözüldü A320 Pro ile Ryzen 5 3600 uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BIOS güncellemesi olursa uyumlu olur ama o işlemciye o anakart çok az gelir en düşük B450M almanızı tercih ederim.
Sorun çıkarmaz sadece O.C imkanından yararlanamaz. Ama hala almamış ise B450 ya da B550 alması daha iyi olur konu sahibi adına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son BIOS'a güncellerseniz çalışır fakat overclock yapamazsın, zaten R5 3600 ısınıyor bir de bu A320 acısını ona yaşatma.

BIOS güncellemesi sonrası çalışır.

Teşekkürler size bir şey daha sormak istiyorum bundan 4 ay önce AMD Ryzen 3 2200G islemcimin pinini kırdım ve kırdığım zamanda BIOS son sürümü yüklü değildi yani 2 önceki BIOS günceldi bugün Ryzen 5 3600 aldım ve sistemi düzgün bir şekilde taktim çalıştırdığımda ise BIOS ekranina gidemedim monitöre ekran gelmedi BIOS'u nasıl güncellemem gerekir bilgisayarcılara götürsem BIOS'u güncelleyebilirler mi acaba sonra Ryzen 5 3600u taksam sorunsuz çalısır mi?
BIOS güncellemesi olursa uyumlu olur ama o işlemciye o anakart çok az gelir en düşük B450M almanızı tercih ederim.
Malesef a320 pro e hazır sistem ile geldi
Sorun çıkarmaz sadece O.C imkanından yararlanamaz. Ama hala almamış ise B450 ya da B550 alması daha iyi olur konu sahibi adına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alındı .d
BIOS güncellemesi ile çalışır. Anakartı almadıysanız B450'lere yönelin.

Aldım maalesef.

Teşekkürler size bir şey daha sormak istiyorum bundan 4 ay önce AMD Ryzen 3 2200G islemcimin pinini kırdım ve kırdığım zamanda BIOS son sürümü yüklü değildi yani 2 önceki BIOS günceldi bugün Ryzen 5 3600 aldım ve sistemi düzgün bir şekilde taktim çalıştırdığımda ise BIOS ekranina gidemedim monitöre ekran gelmedi BIOS'u nasıl güncellemem gerekir bilgisayarcılara götürsem BIOS'u güncelleyebilirler mi acaba sonra Ryzen 5 3600u taksam sorunsuz çalısır mi?

Malesef a320 pro e hazır sistem ile geldi

Alındı .d
Tanıdığınız birinin elinde Ryzen 1. ve 2. serisinden bir işlemci var ise ona gidip BIOS güncelletebilirsiniz. Daha sonra sorunsuz kullanırsınız R5 3600 ile.

Son düzenleme:

Maalesef A320 Pro'e hazır sistem ile geldi.

Alındı. D

Aldım maalesef.

Telefondan veya başka bir cihazdan anakartının BIOS driverini bir USB belleğe yükle, sonrasında BIOS güncelleme kurulumunu yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı