A320M A Pro anakarta işlemci önerisi

Anakartta değiştirmek istiyormuş arkadaş görmemişim pardon tam olarak ne demek istediğini anlayamadım hala.
hocam anakartım eskı bır anakart ve ıcınde gomulu laptop ıslemcısı olan i5 2520M var ben degıstırmısken ekran kartı almak islemcı ve anakartı degıstırmek ıstıyorum

Yanlis mesaji alintilamisim kanka ben ozur dilerim. Arkadasa soracaktim, butun sistem icin butcesini.
toplam 3k hocam fazla bır butcem yok maalesef

Hocam anakartım eskı bır anakart ve ıcınde gomulu laptop ıslemcısı olan i5 2520M var ben degıstırmısken ekran kartı almak islemcı ve anakartı degıstırmek ıstıyorum

Toplam 3K hocam fazla bır bütçem yok maalesef

Konu başında yazdığınız anakart modeli ile bu işlemci alakasız. CPU-Z indirip tüm sekmelerin ekran görüntüsünü ekler misiniz?

Konu başında yazdığınız anakart modeli ile bu işlemci alakasız. CPU-Z indirip tüm sekmelerin ekran görüntüsünü ekler misiniz?

Konu başlığında yazdığım anakartı almayı düşünüyorum şu anki çok eski adı hiçbir programda gözükmüyor sadece Asboard oldugunu bılıyorum modelı yok

Konu başlığında yazdığım anakartı almayı düşünüyorum şu anki çok eski adı hiçbir programda gözükmüyor sadece Asboard oldugunu bılıyorum modelı yok

Pardon yanlış okumuşum. En B450M modellerinden almalısın hocam, yanına Ryzen 3600 alabilirsin, ancak bütçe az ise GT 1030 almak yerine Ryzen APU sistem toplamak ilerisi için daha mantıklı olur.

Performansi etkileyecekse 2. El e pek yanaşmam hocam fazla bir bütçem yok 3K kadar var

3000 TL'ye sıfır kasa imkansız hocam, 2. el düşünmelisin ki anakart, işlemci, RAM, SSD, PSU, kasa, ekran kartı hepsini 2. el bile alsan bu bütçe ile iyi bir sistem zor. 3. 4. nesil i5 işlemcili kasa toplayabilirsin belki yanına da uygun bir ekran kartı mesela 1030'dan çok daha güçlü olan GTX 760 2. el.

3000 TL'ye sıfır kasa imkansız hocam, 2. el düşünmelisin ki anakart, işlemci, RAM, SSD, PSU, kasa, ekran kartı hepsini 2. el bile alsan bu bütçe ile iyi bir sistem zor. 3. 4. nesil i5 işlemcili kasa toplayabilirsin belki yanına da uygun bir ekran kartı mesela 1030'dan çok daha güçlü olan GTX 760 2. el.
hocam 3k ya zaten sistem toplayacağım demiyorum ram kasa psu vs onlar var aslında anakart ve işlemcide var ama dediğim gibi işlemci laptop işlemcisi o yüzden anakarta bağlı ikisini degiştirme ve ekran kartı almayı düşünüyorum sadece 2. el ekran kartına hele hiç güvenmiyorum baya sorunlu çıkıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı