Çözüldü A320M-E anakart 5600G'de ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALFA CREW

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston Beast 8 GB 3200mhz 16cl
SSD veya HDD modeli
James Donkey
Ekran kartı
Apu
Anakart
Asus prime a320m-e
İşlemci
R5 5600G
APU sistem topladım ve şu anda ekran yok sistemde RAM olarak 8 GB RAM 3200MHz. İşlemci R5 5600G nedeni nedir? Anakart Prime A320M-E

Çözüm
O nasıl oluyor kral ben BIOS'tan anlamam yani ismi ne tam olarak?

Tamam buldum bir şekilde onboard Devices'dan ancak Enabled'dı hiç dokunmadım.

Büyük ihtimalle arızalı BIOS günceller iken sorun olmuş olabilir mi diye düşünüyorum emin değilim tekrar güncellemeyi deneyin olmadı garanti veya değişim talep edin bildiğim kadarıyla sürücü olmasa bile o ışıklardan bir tanesi yanması gerekir istersen yeni bir konu açabilirsin.
Bildiğim kadarıyla BIOS sürümü güncel ise kullanabilirsin eğer güncel değil ise anakart kutusu üstünde desteklediği sürümler yazar ona göre bir işlemci bulup BIOS sürümünü güncellemen gerekli.

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler cumartesi yaptircam sorun olursa tekrar yazarım

Bildiğim kadarıyla BIOS sürümü güncel ise kullanabilirsin eğer güncel değil ise anakart kutusu üstünde desteklediği sürümler yazar ona göre bir işlemci bulup BIOS sürümünü güncellemen gerekli.

Guncellettim açılıyor ama şimdi bir sorunum var Ethernet girisinde sıkıntı var sanırım çalışmıyor o girişteki sarı ve turuncu ışıkta çalışmıyor çözümü var mı yoksa harici bir tane alayım mi?

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler cumartesi yaptıracağım sorun olursa tekrar yazarım.

Guncellettim açılıyor ama şimdi bir sorunum var Ethernet girisinde sıkıntı var sanırım çalışmıyor o girişteki sarı ve turuncu ışıkta çalışmıyor çözümü var mı yoksa harici bir tane alayım mi?

Anakartın resmi sitesinden Ethernet sürücülerini kurdun mu?

Geri
Yukarı