A320M-H ve 8 GB 3200 MHz RAM'ler uyumlu mu?

PPÂFF

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Gigabyte A320M-H anakartım var. Aynı RAM'den 2 adet single channel (ayrı günlerde) aldım. Tüm özellikleri iksinde de aynı. 8 GB 3200 MHz CL16 değerinde. Acaba anakartımla uyumlu çalışır mı? Anakartım dual channel destekliyor mu?

xpg-8gb-spectrix-d41-rgb-kirmizi-3200mhz-cl16-ddr4-single-kit-ram.jpg

Her anakart Dual Channel destekler. Bende de MSI A320M-A Pro var dediğinin aynısını ben de yaptım bir 8 sonradan ekledim bir sıkıntı olmadı. Ama en sağlıklısı Dual kit olarak satılanlar.

Merhabalar,
Gigabyte A320M-H anakartım var. Aynı RAM'den 2 adet single channel (ayrı günlerde) aldım. Tüm özellikleri iksinde de aynı. 8 GB 3200 MHz CL16 değerinde. Acaba anakartımla uyumlu çalışır mı? Anakartım dual channel destekliyor mu?

Eki Görüntüle 703568
Kontrol ettiğime göre anakartınız 3200mhz kadar ram desteği var. Dual veya single olmaları çok birşey ifade etmiyor diyebilirim. Dual ramler sadece 2 kardeş gibi önceden test edilip satışa sunulmaları ben single olarak 8 almıştım sonra aynı model bir 8 daha almıştım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ama duallerin daha performanslı çalıştığını duymuştum fakat çok ahım şahım bir farkta göremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı