Çözüldü A320M ile Ryzen 5 5500 uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berat_01

Centipat
Daha fazla  
Anakartim tam ismi ASRock A320M-HDVR4 socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC),

Bilgisayarciya vermiştim BIOS güncellemesi için fakat bana tüm BIOS'lari yükledim ama olmadı demişti biraz araştırma yaptığımda çoğu kişinin uyumlu olduğunu söylediğini gordum. Anakartimla uyumlu mu? Uyumsuzsa anakarti degistirecegim.

Anakartim tam ismi ASRock A320M-HDVR4 socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC),

Bilgisayarciya vermiştim BIOS güncellemesi için fakat bana tüm BIOS'lari yükledim ama olmadı demişti biraz araştırma yaptığımda çoğu kişinin uyumlu olduğunu söylediğini gordum. Anakartimla uyumlu mu? Uyumsuzsa anakarti degistirecegim.
7.20 BIOS güncellemesinden sonra kullanılabileceği kendi sitesinde belirtilmiş zaten. Sorun olmaz.
Ekran Alıntısı.JPG

Bana anakartimla uyumlu olan BIOS'un linkini atabilir misiniz? Bilgisayarciya atacağım da.
Bilgisayarcı bu işlemi kendi bulup yapamıyorsa ona bilgisayar götürmeyin zaten.
Yine de yukarıda linki attım.

7.20 BIOS güncellemesinden sonra kullanılabileceği kendi sitesinde belirtilmiş zaten. Sorun olmaz.
Eki Görüntüle 1871091

Çok sağolun

Eki Görüntüle 1871091

Kendim evde güncelleme kararı aldım siteye girdiğimde bu sürümü guncellemedim önce 7.00 sürümüne güncelleyen yazıyor öylemi yapayım yoksa direk 7.20 sürümünü mu indireyim

Çok sağolun

Kendim evde güncelleme kararı aldım siteye girdiğimde bu sürümü guncellemedim önce 7.00 sürümüne güncelleyen yazıyor öylemi yapayım yoksa direk 7.20 sürümünü mu indireyim
Önce 7.00 sonra 7.20 veya üstü en günceli yapmanızda hiçbir sorun olmaz. Garanti olsun diye öyle yapın.

Geri
Yukarı