A320M-K nasıldır?

acres

Picopat
Daha fazla  

Büyük ihtimal alacağım sistem bu. Anakartından şikayetçi olanlar var hatta bazı tanıdıklarım işlemcinin ekran kartına yetersiz geleceğini söyledi. Veya anakartın işlemciyi desteklemeyeceğini... Öneriniz nedir onlara katılıyor musunuz? Maalesef bütçem maksimum 15bin. Monitöre para kalmıyor yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart giriş seviye, güncel BIOS ile 5000 serisini destekliyor ama pek iyi değil, ayrıca o işlemcinin darboğaz yapması imkansız.

Büyük ihtimal alacağım sistem bu. Anakartından şikayetçi olanlar var hatta bazı tanıdıklarım işlemcinin ekran kartına yetersiz geleceğini söyledi. Veya anakartın işlemciyi desteklemeyeceğini... Öneriniz nedir onlara katılıyor musunuz? Maalesef bütçem maksimum 15bin. Monitöre para kalmıyor yoksa.
İşlemci darboğazı olmaz. Ama bu sisteme bu anakart hiç yakışmıyor. Başka sistemlere bakmanızı öneririm.

O anakartta 5800 kullananlar var. Kötü değil de giriş seviyesi diyebiliriz.

Kasa maliyetini düşürmek için anakarttan kısmışlar. Ben daha çok Vento kasadan rahatsız oldum Fanlarının çok sesli olduğunu duymuştum.

Ayrıca o İşlemci o ekran kartıyla darboğaz yapmaz.

peki bu ikisi arasında seçim şansınız olmasa hangisini seçerdiniz?

Sanırım ilk attıgım sistemi alacagım cünkü bu fiyat bandında bundan güzeli yok gibi. Bir süre A320M-K ile devam edip anakartımı yükselteceğim. Başka önerisi olan varsa duymayı isterim...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı