A320M S2H rev1 BIOS güncelleme sonrası açılmıyor

Teknik Bilgisel

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, iyi Sosyaller. Yarın Ryzen 5 5500 alacağım için A320 anakartımı F54 sürümünden son sürüme geçirmeye karar verdim çünkü F54 de 5000 serisi desteği yok. Lakin F55'e güncelledikten sonra F56 ya güncellence ekran gelmemeye başladı BIOS başarılı bir şekilde Update oldu ama herhalde F56 ya geçince benim Ryzen 5 1600 AF devre dışı kaldı artık desteği kalmadı sanırım. Şimdi ben bu anakartı garantisi yok ama bir yerde F55'e mi cevirmeliyim yoksa Ryzen 5 5500 F56 da görüntü verecek midir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1664837904282.png

Öyle bir durum olduğu belirtilmemiş. Başka bir sebebi olmalı.

Eki Görüntüle 1535163

Öyle bir durum olduğu belirtilmemiş. Başka bir sebebi olmalı.
F55 de görüntü geliyordu F56 ya güncelleyince gelmemeye başladı bilgisayar çalışıyor her zamanki gibi ışıklar yanıyor ekran kartı ışığı sapıtmıyor yani bios düzgün çalışıyor ama heralde benim işlemciye destek kesildi f56 da.

F55 de görüntü geliyordu F56 ya güncelleyince gelmemeye başladı bilgisayar çalışıyor her zamanki gibi ışıklar yanıyor ekran kartı ışığı sapıtmıyor yani BIOS düzgün çalışıyor ama herhalde benim işlemciye destek kesildi F56 da.
F56'da da sadece bazı düzeltmeler yapıldığı yazıyor. İşlemci desteğinin kesilmesi gibi bir ibare yok.

F56'da da sadece bazı düzeltmeler yapıldığı yazıyor. İşlemci desteğinin kesilmesi gibi bir ibare yok.
O zaman problem neyden kaynaklanıyor olabilir? Garantisi de 2023 ocağa kadar devam ediyor çözemediğim taktirde garantiye yollayacağım

Başka fikiri olan yok mu arkadaşlar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı