A320M S2H ve R5 1600 AF Kullanabilmek İçin BIOS Update Gerekli Mi?

Forumcax

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemi yeni topladım. Hard disk ve monitör kaldı. Sistemi ayrı yerlerden topladım. BIOS Update yapmadan görüntü alabilir miyim? Forumda bazı arkadaşlar BIOS Update yapman gerek demiş. Elimde eski nesil Ryzen işlemci bulunmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Not: Anakart markam Gigabyte. 1 hafta önce aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Sistemi yeni topladım. Hard disk ve monitör kaldı. Sistemi ayrı yerlerden topladım. BIOS Update yapmadan görüntü alabilir miyim? Forumda bazı arkadaşlar BIOS Update yapman gerek demiş. Elimde eski nesil Ryzen işlemci bulunmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Not: Anakart markam Gigabyte. 1 hafta önce aldım.
Normalde 1600AF ikinci nesil sayıldığı için güncelleme gerekiyor ama anakartı 1 hafta önce aldıysan fabrikada 2. nesil için gerekli güncelleme çoktan yapılmıştır. Hatta belki 3. nesil güncellemesi bile vardır :D

Update yapmadan kullanabilirsin.

Anakart kutusunun üzerinde şu iki logodan biri varsa güncellemeye gerek olmadan görüntü alabilirsiniz.

2000.png

3000.png

Dosya Ekleri

• 15890620335381406192995.jpg
    15890620335381406192995.jpg
    782,4 KB · Görüntüleme: 43
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı