A34 5G aldıktan sonra ne yapılmalı?

Hocam bu arada bazen insanların S20 FE ya da A54 daha iyi demelerini görünce çok üzülüyorum sizde de oluyor mu?

A54 PUBG'de 30FPS hocam A34 60FPS S20FE son guncelle misini alacak A34 2'sinden daha iyi bence.

Hocam bu arada bazen insanların S20 FE ya da A54 daha iyi demelerini görünce çok üzülüyorum sizde de oluyor mu?

Hocam yok mu oldunuz :)

Son düzenleme:
GOS hizmetini devre dışı bırak.

60HZ ekran modunu dâhâ uzun ekran süresi için açabilirsin, zaten 120 FPS ile kullanabileceğin şeyler nadir.

Samsung Pass hizmeti ile otomatik doldurmayı aktif edebilirsin, iş görüyor.

Gos hizmetini devre dışı bırak.

60Hz ekran modunu dâhâ uzun ekran süresi için açabilirsin, zaten 120 FPS ile kullanabileceğin şeyler nadir.

Samsung Pass hizmeti ile otomatik doldurmayı aktif edebilirsin, iş görüyor.

Gos hizmeti nedir?

Benim de S21'im var, S23 daha üstün diye mi üzüleyim hocam? Takmayın bu meselelere.

A54 PUBG'de 30FPS hocam A34 60FPS S20FE son guncellemesini alacak A34 ikisinden daha iyi bence.
Her şey PUBG değil sonuçta. Exynos 1380'in PUBG FPS limiti bu. Amiral gemisi Exynos 2200 bile 1-2 yıl kadar PUBG'de UHD vs. oynatamadi.
S20 FE ile A34 yakın bile değil zaten. S10 bile güncelleme almadigi halde A54'ten daha yüksek perfoemansta çalışıyor. A54'ün de A34'e göre islemciden kamera sensorune kadar ezici üstünlüğü var.

Şimdi konuya gelirsek isterseniz GOS hizmetini kapatabilirsiniz.
Bununla birlikte kılıf vs. saymazsak ekstra bir şey yapmanızı gerektiren pek bir sebep yok. Bize de hayırlı olsun demek düşer.

Game Launcher, oyun eklentileri adlı iki rezil uygulama.

Yani Game Launcher kullan miyim?

Benim de S21'im var, S23 daha üstün diye mi üzüleyim hocam? Takmayın bu meselelere.

Her şey PUBG değil sonuçta. Exynos 1380'in PUBG FPS limiti bu. Amiral gemisi Exynos 2200 bile 1-2 yıl kadar PUBG'de UHD vs. oynatamadi.
S20 FE ile A34 yakın bile değil zaten. S10 bile güncelleme almadigi halde A54'ten daha yüksek perfoemansta çalışıyor. A54'ün de A34'e göre islemciden kamera sensorune kadar ezici üstünlüğü var.

Şimdi konuya gelirsek isterseniz gos hizmetini kapatabilirsiniz.
Bununla birlikte kılıf vs. saymazsak ekstra bir şey yapmanızı gerektiren pek bir sebep yok. Bize de hayırlı olsun demek düşer.

Peki islemcisi hakkinda yorum yapar misiniz diments 1080.

Geri
Yukarı