A34 5G vs Xiaomi Note 12 Pro 5G

Güncelleme almayacak fakat güncellikten dolayı A34 almakta çok saçma. Tabii ki güncel model isterseniz A34 alabilirsiniz. Orta sınıf bir cihaz.
Ama S20 FE'de olan amiral gemisi özellikleri taşımaz. Daha iyi performans ve daha iyi kamera kalitesi isterseniz, S20 FE öneririm.
Arkadaşlar peki 12 pro 5g alınırmı ?

1.'si bu telefonları dahi kaçak alacak kadar kendinizi küçük duruma düşürmeyiniz. Biz en basit korsan oyun oynadığımızı söylediğimizde dahi çok hakaret yerken siz lütfen kaçak almamaya çalışın. 2.'si Xiaomi Redmi serisi artık hiç iyi değil. A34'SE bence S20 FE ve S21 FE yanında kötü bir seçenek. S20 FE ya da para ekleyerek S21 FE alın.

Kaçak telefonla korsan oyunun ne alakası var, adam hırsızlık mı yapıyor? Dünyanın neresinde IMEI saçmalığı ve telefonun fiyatı kadar ÖTV var? Adam en doğal ve evrensel hakkını kullanmak için haraç vermek zorunda değil.

S20 FE öneririm.

Arkadaşlar, öncelikle belirtmek isterim 12 Pro 5G modelidir alırsam kaçak global versiyonunu alacağım. Kamera benim için önemli bir husus siz bu konu hakkında ne dersiniz bu 2 telefon arasında kaldım. Bahsetmek istediğim 2. konu ise iPhone önermeyiniz, iyi sosyaller.

Yazılım olmadan S23 gibi bir telefon bile çöpten farksızdır A34 şahsen kullanıyorum oyun performansı kötü değil hem 4 sene güncellemede alacak 5GSI'de var bence Note 12 Pro veya S20 FE almaktansa A34 almak daha mantıklı şu an S20 FE kullanıyorum performans olarak A34'ten çok bir farkını göremedim.

Ama mümkünse para koyup S21 FE alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı