A34 vs S20 FE

1 - 48 MP'li OIS kamera
2 - 5 yıl güncelleme desteği
3 - 5000 mAh batarya
4 - 5G desteği bulunması
5- Sanal RAM arttırma (8 GB)
Anlıyorum hocam.

Batarya harici her konuda. RAM istedigi kadar fazla olsun işlemci güçsüzse o performansı alamazsınız.
S20 FE kamerada ve islemcide fark atıyor.
Güncelleme almayacak olması çok sorun oluşturmaz öyle değil mi ?

1 - 48 MP'li OIS kamera
2 - 5 yıl güncelleme desteği
3 - 5000 mAh batarya
4 - 5G desteği bulunması
5- Sanal RAM arttırma (8 GB)

1-Yani? S20 FE telefonuna göre gözle görülür, Kamera Geride
2-Tek geçerli mantıklı olabilecek sebeb.
3-Aşırı telefonda vakit geçiriyorsa olabilir ki, 3 saat fazla batarya alacak diye neleri bırakacak.
4- O senin ülkene gelmesi ve oturması 2 senelik iş değil.
5- S20 FE telefonunda da O mevcut. Ayrıyeten önemli ve başarılı bir özellik değil. Kullanılmaması lazım.
Konuya dönersek Güncellik problem değil, Yazılım desteği kesilmesi demek, uygulama desteği kesilmesi demek değil. En kötü seneler sonra ROM atar yoluna bakarsın. S20 FE.

1-Yani? S20 FE telefonuna göre gözle görülür, Kamera Geride
2-Tek geçerli mantıklı sebeb.
3-Aşırı telefonda vakit geçiriyorsa olabilir ki, 3 saat fazla batarya alacak diye neleri bırakacak.
4- O senin ülkene gelmesi ve oturması 2 senelik iş değil.
5- S20 FE telefonunda da O mevcut. Ayrıyeten önemli ve başarılı bir özellik değil. Kullanılmaması lazım.
Konuya dönersek Güncellik problem değil, Yazılım desteği kesilmesi demek, uygulama desteği kesilmesi demek değil. En kötü seneler sonra ROM atar yoluna bakarsın. S20 FE.
Hocam o zaman S20 FE güncelleme olmasa da iş görmeye devam eder diyebiliriz değil mi ?

Diyebiliriz. S20 FE 3 senede elinde patlayacak telefon değil. Şartlar en kötü hale geldiğinde çözümü de basit ROM atarsın. A34 ile aynı kulvara giremezler. Bu bütçede S20 FE Veli nimet.
Anlıyorum birkaç yerde fazla ısındığı yazıyordu söyleyebilir miyiz böyle bi şeyi ?

Anlıyorum birkaç yerde fazla ısındığı yazıyordu söyleyebilir miyiz böyle bir şeyi?

Kendim kullanıyorum şu an, evet özellikle yaz olduğu için ne yazık ki ısınma problemi hissediliyor, özellikle oyun oynandığında. Oyun oynarken de normal kullanımda da (Normal kullanım öyle korkutacak ısınma değil çok az) ısınma mevcut ama rahatsız edecek ısınma değil. Oyun oynarken daha hissediyorsun sıcaklığı oda hava durumu belli onunda etkisi büyük.

Geri
Yukarı