A34'te eFootball 2024 iPhone 12'den daha düşük performans veriyor

İşletim sistemi
Android

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
En dusuge de aldim, grafikleri 60 FPS'e ayarladim ama 60 FPS gibi hissettirmiyor. Arkadasimda iPhone 12 var, yuksekte bile akiyor cihaz. Benimki 50 FPS gibi hissettiriyor. Telefonu 60 Hz yapmayi denedim, sonuç ayni. En yuksege aldigimda da IPhone'daki gibi olmuyor grafikleri. Efektli gibi IPhone'da. Boyle olacaksa S23 yerine iPhone 12 tercih edecegim. IPhone'da grafikler, FPS daha dinamik duruyor. Bendeki en yuksek grafikle IPhone'daki ayni değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki farklı cihaz iki farklı şekilde işlendiği için aynı performansı gösteremez zaten. Kaldı ki iPhone 12 ile a34 karşılaştırması bile olamayacak kadar farklı telefonlar.

A34`de daha düşük performans vermesi çok normal zaten ama S23 demişsiniz orasını anlayamadım.

En dusuge de aldim, grafikleri 60 FPS'e ayarladim ama 60 FPS gibi hissettirmiyor. Arkadasimda iPhone 12 var, yuksekte bile akiyor cihaz. Benimki 50 FPS gibi hissettiriyor. Telefonu 60 Hz yapmayi denedim, sonuç ayni. En yuksege aldigimda da IPhone'daki gibi olmuyor grafikleri. Efektli gibi IPhone'da. Boyle olacaksa S23 yerine iPhone 12 tercih edecegim. IPhone'da grafikler, FPS daha dinamik duruyor. Bendeki en yuksek grafikle IPhone'daki ayni değil.
Hocam zaten iPhone yani gayet normal.

Az önce A34 ile İPhone 12 performans kıyaslaması mı yapıldı ben mi yanlış anladım? Denk telefonlar değiller zaten böyle bir şeyi nasıl sıkıntı edip konu açabiliyorsunuz? İnternete yazsanız zaten özellikleri, aralarında ki performans farkını göreceksiniz.

İki farklı cihaz iki farklı şekilde işlendiği için aynı performansı gösteremez zaten. Kaldı ki iPhone 12 ile A34 karşılaştırması bile olamayacak kadar farklı telefonlar.

Kıyaslamadım hadi S23 ile iPhone 12 olsun ikisinde de grafikler ultrada olsa bile aynı değil IPhone'da daha kaliteli duruyor ve iPhone daha çok 60 FPS gibi hissettiriyor Android'de öyle değil eğer böyle olacaksa EFootball'a yeni başladım ama çok oynayan biriyim yazın S23 yerine iPhone 12 almayı düşünebilirim.

Kıyaslamadım hadi S23 ile iPhone 12 olsun ikisinde de grafikler ultrada olsa bile aynı değil IPhone'da daha kaliteli duruyor ve iPhone daha çok 60 FPS gibi hissettiriyor Android'de öyle değil eğer böyle olacaksa EFootball'a yeni başladım ama çok oynayan biriyim yazın S23 yerine iPhone 12 almayı düşünebilirim.
Psikolojik olarak öyle zannediyorsunuz, dediğiniz oyun değil fakat PUBG 90 FPS oynatabilecek güçte S23, belki de daha fazla. Aşırı saçma bir yanılgıdasınız. Pil olarakta, SoC olarakta, ekran kalitesi olarakta her türlü S23, belki kamerada kafa kafayadırlar emin değilim ama düşüncem kamerada da S23 iyidir.

Geri
Yukarı