A34'te eFootball 2024 iPhone 12'den daha düşük performans veriyor

İşletim sistemi
Android
Psikolojik olarak öyle zannediyorsunuz, dediğiniz oyun değil fakat PUBG 90 FPS oynatabilecek güçte S23, belki de daha fazla. Aşırı saçma bir yanılgıdasınız. Pil olarak da, SoC olarak da, ekran kalitesi olarak da her türlü S23, belki kamerada kafa kafayadırlar emin değilim ama düşüncem kamerada da S23 iyidir.

Sorun optimizasyon GM22 var kardeşimde önceki telefonum o bile 60 FPS hissi veriyor benim A34 vermiyor grafik olarak da iPhone ile Android'deki grafikler aynı değil iPhone 8 de en yüksekte çok güzel dururken bende renkler bile çok kötü duruyor pes te. Dediğiniz gibi Android her türlü SoC da falan fiyat olarak muadili IPhone'ları tokatlıyor fakat bu aralar fazla eFootball oynuyorum ve çok takıyorum.

Sorun optimizasyon GM22 var kardeşimde önceki telefonum o bile 60 FPS hissi veriyor benim A34 vermiyor grafik olarak da iPhone ile Android'deki grafikler aynı değil iPhone 8 de en yüksekte çok güzel dururken bende renkler bile çok kötü duruyor pes te. Dediğiniz gibi Android her türlü SoC da falan fiyat olarak muadili IPhone'ları tokatlıyor fakat bu aralar fazla eFootball oynuyorum ve çok takıyorum.
Tamam da şimdi sen A34 ile neyi kıyaslıyorsun anlamadım? S23'ü mü, GM 22'yi mi, IP 8'i mi, yoksa 12'yi mi?

Tamam da şimdi sen A34 ile neyi kıyaslıyorsun anlamadım? S23'ü mü, GM 22'yi mi, IP 8'i mi, yoksa 12'yi mi?

Fark etmiyor A34 FPS'i düşük hissettiriyor GM22 bile daha akıcı gözüküyor ikinci sorunda IPhone'larda grafikler daha iyi.

Fark etmiyor A34 FPS'i düşük hissettiriyor GM22 bile daha akıcı gözüküyor ikinci sorunda IPhone'larda grafikler daha iyi.
S23 ile denedin mi? A34'ten yola çıkarak, S23'te böyledir yanılgısına kapılma bence, arada iki tane everest dağı var. Denemek istiyorsan teşhir ürünlerine bakabilirsin veya YT'den Game Play videolarına bakabilirsin.

S23 ile denedin mi? A34'ten yola çıkarak, S23'te böyledir yanılgısına kapılma bence, arada iki tane Everest dağı var.

A34 de gayet akıcı oynatmaya yetiyor normal şartlarda A34 de bu sorun varsa S23 de de vardır diye düşündüm yanlış olabilirim test etmem gerek.

Normal değil mi sanki hocam? A34 nere iPhone 12 nere? En başında işletim sistemi farkı var.

Geri
Yukarı