A4-5000 GTA 5 Kasma Sorunu

Oswer

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben daha önceden GTA 5 satın alıp kurmuştum ama maalesef acayip felaket bir şekilde kasma oluştu. Sistemim minimuma göre uygun yani kaldırır durumda. Sizce ne yapmalıyım ? Resim atacağım ama bir sorun var arkadaşlar: şimdi oyun kasıyor diye tuttum her şeyi en düşüğe aldım. Size anlatamam, iğrenç bir görüntü oluştu. Resmen kustum. Her neyse şimdi bana neyi azaltıp neyi azaltmayacağımı söylerseniz sevinirim. Ama görüntü iğrenç olmasın yeter. Siz söyleyin ben düzelteyim. Ha bu arada sonuç alacak isem yani gene böyle kalitesiz görüntüler olacak şekilde söylerseniz boşuna yormayın kendinizi, istemem ben.

Ha bu arada bilgisayar değil benimki laptop, bunu da belirteyim. İstemez miydim süper bir bilgisayarım olsun diye yok işte Allah kahretsin! Arkadaşlar lütfen yardım. İnsanlar 4 GB RAM ile çok rahat oynuyorlar. Çok rahat bir sürü video var hatta. Artık ben de oynamak istiyorum. İşte sistem:

a4-5000.png

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Driver : Radeon Crimson 15.11
Oyunda +3-5 FPS arası bi yükselme veriyor.Ama ekran kartınız GTA 5'te kasma yapacak kadar kötü değil.
Yeni Driverlarla 30-35 FPS alabilecek bi ekran kartı 8670m.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı