Satılık A4-Tech B2100 Gamer Set

Sonuç olarak bir alışveriş sitesine ürün havale/kredi kartı ödemesi ile 129 TL ye alınabiliyor. Arkadaş ise alıp kullanıp 2.el'e düşürüp tekrar satışa çıkartıp nerdeyse sıfırı ile aynı fiyata koyuyor.
Tabi bu onun hakkıdır birşey diyememde, sana noluyor !? Burnunu herşeye sokmamayı öğren yoksa hayatında çok gam/yük alırsın.

Farkındaysan "Bence" yazmışım. Yani görüşümü bildirmişim burası özgür bir ülke herkes kendi fikrini yazabilir, asıl sana ne oluyor ki benim hayatım ile ilgili yorum yapabiliyorsun ? zaten geçmişime bakarsan "Her şeye burnumu sokmadığı mı" anlarsın.
Teşekkürler.

Hımm Adana,Mersin gibi yerlerde otursaydınız elden anlaşabilirdik.

Yok, kusura bakmayın.

.

.

.

.

.

.

Fiyat 100 TL'dir.

Günceldir.

Günceldir.

Sadece klavye'yi satar mısın? Hiç ihtiyacım yok ama hoşuma gitti. Aynı marka X7 var şuan ve Blody VN-5 Mouse var o yüzden Mouse'da ihtiyacım yok bende istanbul'dayım sadece klavye'ye talibim.

70 TL fiyatı. Size kutusu, faturası ve kutu içeriği ile veririm. Mouse ve faturanın fotokopisi bende kalır.

70 TL fiyatı. Size kutusu, faturası ve kutu içeriği ile veririm. Mouse ve faturanın fotokopisi bende kalır.
50 TL veriyim kardeş, olur mu? Diyeceksin ki fiyatı öldüyorsun ama şu an elimden gelen. O parayı da maaş kartımın eksi hesabından çekicem valla. :) Ben Bayrampaşa tarafındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı