A4 Tech KB-28G alınır mı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Arkadaşlar merhaba, bir buçuk iki yıldır Polygold marka 50 küsur TL'ye aldığım bir klavyeyi kullanıyordum ancak kablosu temassızlık yapmaya başladığı için yenibir klavye alacağım. Hiçbir özellik aramıyorum zaten 100TL kadar bütçem var bu fiyata bir özellik de bekleyemem. Tek istediğim kaliteli ve sorunsuz olsun uzun süre kullanılsın yeter. İnternetten baktığıma göre A4 Tech KB-28G modeli tam aradığım gibi duruyor 99TL'ye buldum üstelik bilek desteği var benim için önemli bir nokta ayrıca uzun süre kullanılabiliyormuş sorunsuz ve kaliteliymiş 5-6 yıl kullanıp eskiyince aynısından alanları falan okudum yorumlarda. Tecrübesi olan var mı sizce iyi midir bir sorun çıkarır mı? Teşekkürler.

Alınırmı, siz memnunmusunuz ve anti ghostingi kaç
2 yıldır kullanıyorum bu konudan beri. Hiçbir sorunu yok ilk aldığım günkü gibi gayet sağlam çalışıyor. Anti ghosting falan bilmiyorum internette bulabilirsin belki. Ama ben öneriyorum klavyeyi.

2 yıldır kullanıyorum bu konudan beri. Hiçbir sorunu yok ilk aldığım günkü gibi gayet sağlam çalışıyor. Anti ghosting falan bilmiyorum internette bulabilirsin belki. Ama ben öneriyorum klavyeyi.
malzeme kalitesi nasıl, birde anti ghostingi burdan kontrol etme şansın var mı (toplam aynı anda kaç tuşa basılabiliyor) Keyboard Ghosting Demonstration

tamamdır teşekkürler, anti ghostingi yüksekse (6 filan) bende sipariş edeceğim
Hocam denedim. Maksimum 6 tuşu aynı anda algılıyor. Ancak mesela a, s, d, f tuşlarına bastığım zaman g, h diye gitmiyor onları algılamıyor. Onun yerine u ve ı harflerini algılıyor gibi bir şey var anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı